آمبره در کرج

 در رنگ مو

آمبره در کرج

آمبره در کرج – سالن زیبایی فریبا فتحی تخصص ویژه ای در این زمینه دارد. منظور از آمبره این است که ریشه موهایتان باید تیره تر باشد و هر چه به سمت ساقه و نوک موها می‌روید، رنگ موهایتان روشن‌تر شود.
در آمبره مو بالای موها تیره و پایین موها روشن‌تر می‌شود و در کل می‌توان گفت که موها ظاهری دورنگ پیدا می‌کنند. برای آن که قسمت پایینی موها روشن شود لازم است که آن را دکلره یا بی ‌رنگ کنید و بعد رنگ موی دلخواهتان را روی موهای دکلره شده اجرا کنید.
آمبره یک لغت فرانسوی است که معنی آن “رنگی که سایه دار شده و مدرج است” می‌باشد.
هر چند آمبره به رنگ مویی گفته می‌شود که از بالا تیره و پایین آن روشن است اما آمبره معکوس هم در دنیای آرایشگری وجود دارد. می‌توان گفت دو نوع رنگ موی آمبره وجود دارد:

آمبره معمولی: رنگ تیره در بالای مو و رنگ روشن در پایین مو
آمبره معکوس: رنگ روشن‌ در بالای مو و رنگ تیره در پایین مو

آموزش رنگ مو

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید.

After

Before

آمبره در کرج

After

Before

نکات مهم آمبره کردن مو

برای انتخاب رنگ مو و سایه‌های آمبره باید به مواردی مانند نکات زیر توجه کرد:

  • رنگ پوست
  • رنگ چشم
  • سلیقه در انتخاب رنگ لباس
  • حتی فصلی که در آن هستیم مثلا در تابستان بهتر است از رنگ های روشن و سایه های گرم تر و در زمستان بهتر است از رنگ های سرد و سایه های تیره رنگ استفاده کنید.

رنگ هایی که انتخاب می‌کنید بهتر است به رنگ موی پایه نزدیک باشد. رنگ های پرطرفدار که باتوجه به رنگ موی پایه انتخاب می‌شود شامل رنگ های قهوه ای تیره یا قهوه ای روشن، قهوه ای مایل به قرمز و یا برای موهای روشن رنگ موی بلوند هستند.
برای رنگ موی آمبره رنگی را انتخاب کنید که از موهای پایه شما دو درجه بیشتر روشن نباشد چون کمک می‌کند رنگ موی شما ملایم و طبیعی شود.
دقت کنید رنگی را که انتخاب می‌کنید از رنگ موی طبیعی خودتان بیش از دو درجه روشن تر نباشد.
مشخص کنید می خواهید آمبره موهایتان کجا تمام شود. به طور کلی بهتر است رنگ روشن پایین مو از نوک موها تا جایی زیر خط چانه باشد. آمبره نباید از خط چانه بالاتر برود.

آمبره در کرج

After

Before

After

Before

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

اجزای موتکنیک گلوسینگ در کرج