آموزش هایلایت مو

آموزش هایلایت مو در سالن زیبایی فریبا فتحی بسیار پر طرفدار بوده و افراد زیادی برای آموزش این تکنیک جذاب و پر طرفدار به سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی مراجعه می کنندو به صورت اصولی این تکنیک را می آموزند. خانم فتحی یکی از مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران مانند آموزش آمبره مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش بالیاژ مو می باشند.

هایلایت مو یکی از تکنیک‌ ها و روش‌های رنگ‌ مو است. یک تکنیک عالی برای افزایش جذابیت رنگ طبیعی مو های شما. مثلاً رنگ موی شما قهوه‌ای تیره می باشد. اگر تکه‌ هایی از موی خود را به رنگ قهوه‌ای روشن‌ تر دربیاورید. در واقع موی خود را هایلایت کرده‌اید. یعنی بخشی از موی شما در مقایسه با رنگ طبیعی، روشن‌تر و برجسته‌تر دیده می‌ شوند.

آموزشگاه رنگ مو در کرج

آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و حرفه ای آموزش ببینید.

تکنیک لایت مو و هایلایت به معنای ایجاد رگه ها و لایه های روشن لا به لای موهای تیره ی شما هست که جلوه زیبایی به موهایتان می دهد. این سبک رنگ مو برای اولین بار توسط یک آرایشگر فرانسوی طراحی و بعد در سراسر دنیا مد شد. امروزه مدل های مختلفی از لایت مو بین خانم ها و آقایان دیده می شود که بسیار رایج شده و ترند شده است.

هایلایت (HIGHLIGHT)

هایلایت به معنای ایجاد رگه ها و لایه های روشن لا به لای مو های تیره هست که جلوه زیبایی به موها می دهد . این روش که شباهت زیادی به مش دارد. نسبت به روش های دیگه رنگ مو ، متنوع تر و پرطرفدار تر هست. در هایلایت تارهای مو به وسیله کلاه مش یا فویل (یا همان ورقه های آلومینیومی) به دسته های جداگانه تقسیم می شوند. و با رنگ های نزدیک به رنگ طبیعی یا رنگ پایه مو (معمولا با اختلاف ۲ تا ۳ درجه) رنگ می شوند.

انواع لایت مو در کرج

لولایت (LOW LIGHT)

مدل لولایت برعکس هایلایت ، روی مو های روشن و بلوند انجام می شود. (در صورت داشتن مو های تیره اول باید پایه مو با دکلره به رنگ روشن برسد). در این مدل با استفاده از فویل (ورقه های آلومینیومی) دسته های نازکی از تارهای مو رنگ شده و رگه های تیره رنگی لا به لای موها ایجاد می شود. این مدل باعث حجیم تر و ضخیم تر دیده شدن موها می شود. رگه های تیره ای که در این مدل ایجاد می شود. معمولا از طیف رنگ های گرم مثل قهوه ای ، شکلاتی تیره و طلایی هستند.

سالن زیبایی فریبا فتحی که سالن زیبایی در گوهردشت واقع می باشد. سالن زیبایی فریبا فتحی جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد.

افرادی که پوست سبزه دارند. می‌ توانند هایلایت‌های قهوه‌ای روشن یا بلوند داشته باشند. بلوندها بهتر است برای هایلایت، سایه‌ های روشن‌ تر را انتخاب کنند. اگر مو های سیاه دارید، از رنگ‌ مو های قرمز گیلاسی یا طلایی برای ایجاد تغییرات قابل توجه استفاده کنید.که بسیار شیک و گیرا می باشد.