بهترین مرکز رنگ مو در کرج

 در رنگ مو

بهترین مرکز رنگ مو در کرج

بهترین مرکز رنگ مو در کرج سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه می باشد که در زمینه رنگ مو در کرج بسیار به صورت حرفه ای عمل می کنند. سالن زیبایی در کرج و سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در مهرویلا کرج ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج و سالن زیبایی در درختی کرج نیز بسیار فعالیت چشم گیری دارند.

انتخاب رنگ مو

انتخاب رنگ مو، معیارهای متداولی دارد که معروف ترین آن این است که رنگ مو را به توجه به رنگ چهره انتخاب کنید. اما این فقط یک قانون کلی است و می تواند با توجه به آرایش، سلیقه و علاقه تغییر کند بخصوص زمانی که قصد استفاده از یک رنگ فانتزی را داشته باشید. انتخاب رنگ مو وابسته به چهره و رنگ پوست افراد متغیر می باشد. به عنوان مثال برای پوست های روشن مو های رنگ تیره مناسب است و برای پوست های تیره مو های روشن زیبا می شود.

در مورد انتخاب رنگ مو بهتر است از یک آرایشگر حرفه ای کمک گرفته و از تجربه او استفاده کنید. چون بسیار پیش می آید که بعد از رنگ کردن مو، متوجه می شوید که رنگ موی شما شباهت زیادی به رنگ انتخابی شما ندارد.

و این بخاطر تفاوت تناژ فرعی موجود در رنگ موی فرد است. برای تشخیص هماهنگی رنگ انتخابی با تناژ موی فرعی شما نیاز به دانش و تجربه ای دارد. که معمولا آرایشگران از آن آگاه هستند.

مرکز تخصصی رنگ مو در کرج

مرکز تخصصی رنگ مو فریبا فتحی در کرج هر نوع رنگ مو را برای شما عزیزان انجام می‌دهد. مو یکی از زیبا ترین جلوه ها در زنان می باشد و اهمیت دادن به زیبایی و تقویت موها و حفظ سلامت موها از اهمیت بسزائی در زیبایی دارد. البته نا گفته نماند که باید بهترین رنگ ها توسط متخصصین انجام شود.  زیرا متخصصین تایم و روش های مناسب رنگ مو را دانسته و با بهترین روش می‌توانند موهای شما رنگ کنند.

چگونه از موی رنگ شده خود به خوبی مراقبت کنیم؟

رنگ کردن مو، تأثیر چشمگیری در تغییر چهره‌ی شما دارد. اما، حتماً می‌دانید که استفاده از رنگ موهای دائمی و به خصوص دکلره، به موهایتان آسیب می‌زند. به دلیل مواد شیمیایی موجود در رنگ مو، مراقبت از موی رنگ شده به شدت مهم است.

مو های رنگ شده

اگر به طور مرتب موهای خود را رنگ می‌کنید، به احتمال زیاد موهایتان خشک و شکننده شده است. مواد شیمیایی رنگ‌ موها، رطوبت مو را از بین می‌برند. در نتیجه، تار موها ضعیف می‌شوند. با این حال، می‌توانید به کمک شیوه‌های زیر از آسیب بیشتر به موهای خود جلوگیری کنید:

  1. علاوه بر این، بکوشید تا حد ممکن، استفاده از دستگاه‌های حرارتی (سشوار، اتو و فرکننده مو) را به هفته‌ای یک بار محدود کنید. وقتی موهایتان را با این وسایل مدل می‌دهید، حتماً از یک محصول محافظ حرارت موی با کیفیت کمک بگیرید تا رطوبت و سلامت موهایتان حفظ شود و موهایتان کمتر آسیب ببیند.
  2. بهتر است هنگام سشوار کشیدن و فر یا صاف کردن مو از وسایلی استفاده کنید که درجه حرارت آن‌ها قابل تنظیم است. همچنین، از محصولات محافظ حرارت مو استفاده کنید. زیرا آسیبی که حرارت به مو وارد می کند، ممکن است برگشت ناپذیر باشد و به مرور موها را شکننده و ضعیف کند.
  3. موی رنگ شده، از موی طبیعی شکننده‌تر است. پس، هنگام استفاده از اتوی مو، سشوار و وسایل مشابه، با موهایتان با ملایمت رفتار کنید.
  4. این محصولات مراقبت از مو ضمن رطوبت رسانی، از موهایتان در برابر حرارت و خشکی محافظت می‌کنند.
  5. استفاده از حرارت را کاهش دهید.

آموزش رنگ مو

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

رنگ مو در کرجمراقبت از مو های رنگ شده در کرج