ترمیم مو با بوتاکس مو در کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

ترمیم مو با بوتاکس مو در کرج

ترمیم مو با بوتاکس مو در کرج در در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی یکی دیگر از شعب سالن زیبایی در کرج ما می باشد. که بسیار در زمینه رنگ مو مجرب می باشد. و سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه با سابقه کاری بالای ده سال جزو بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد. و در دیگر مناطقی چون سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج ، سالن زیبایی در مهرویلا کرج و سالن زیبایی در درختی کرج نیز دسترسی راحتی به سالن دارید.

بوتاکس مو

بوتاکس مو یکى از روشهای موثر در بازسازی و ترمیم موی آسیب دیده، خشک و داراى موخوره است. ترکیبات بوتاکس مو با ورود به جدار داخلى هر تار مو، باعث ترمیم ساختار موهاى آسیب دیده می شوند. نتیجه آن، تغییر مو به موهاى نرم و براق و سالم است و اثر آن تا ٢ ماه باقی می ماند.

بوتاکس مو از مواد زیر تشکیل شده است:

  • هیالورونیک اسید: نوعی اسید آلی که در میوه ها یافت می شود و با توانایی نگهداری آب تا هزار برابر وزن خود، باعث آبرسانی عمیق و موثر به مو می شود.
  •  کلاژن طبیعی: باعث رسیدن آب و سایر مواد غذایی لازم به تار مو می شود. کلاژن همچنین عامل موثری در ترمیم، پر پشت کردن مو و سالم سازی موهای آسیب دیده است.
  • ویتامین های گروه B: این ویتامین ها باعث ترمیم و نیز سرعت بخشیدن به رشد موهاى از دست رفته می شوند.
  • ویتامین E: این ویتامین باعث محافظت از مو در برابر آسیب هاى محیطى است. و به ترمیم موهاى آسیب دیده و جلوگیرى از ریزش مو کمک می کند.
  • اسید سیتریک: عامل تنظیم کننده PH پوست سر می باشد.
  • کراتین: به عنوان عامل آبرسان و فلوژنتیک در نگهداری و ترمیم ساختار کوتیکل مو، از فیبرهای مو در برابر آسیب عوامل شیمیایی و فیزیکی حفاظت می کند.
  • روغن آرگان: باعث کوتاه شدن زمان صاف کردن مو می شود.

انجام بوتاکس مو بسته به نوع و جنس مو، حدود ٢ ساعت زمان لازم دارد. برای حفظ بوتاکس مو، استفاده از شامپوهای بدون نمک توصیه می شود. همچنین سالن زیبایی فریبا فتحی در زمینه رنگ مو در کرج جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج با تجربه بالا و حرفه ای می باشند. برای وقت قبلی با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

پیور برزیلین مو در کرجاحیای مو آسیب دیده در کرج