رنگ مو در کرج

 در رنگ مو

رنگ مو در کرج

رنگ مو در کرج به طور کلی دو نوع آرایش را می توان برای موی خانم ها در نظر گرفت:

1.رنگ مو
2.مدل مو

به ندرت پیش می آید که این دو جدا از هم باشند. چون حتی مدل باز مو هم خود یک مدل است. اما رنگ کردن مو در بین خانم ها بیشتر از مدل مو اهمیت بسیار دارد. رنگ موی خوب می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و تغییر چهره شما داشته باشد. بنابراین نحوه انتخاب درست رنگ مو، یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در زیبایی است.

آموزش رنگ مو

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید.

اما برای اینکه همیشه بتوانید به بهترین شکل ممکن از رنگ مو و تاثیرات جذاب آن روی چهره و آرایش استفاده کنید نیاز است اطلاعات در مورد رنگ مو داشته باشید. در واقع با علم ترکیب رنگ و تنوعی که در رنگ مو ها وجود دارد بیشتر می توان به خاص بودن نزدیک شد.

انواع رنگ مو

رنگ مو ها به دو گروه کلی تقسیم می شود:

گروه اول رنگ موهای موقتی هستند که ممکن است به شکل محصولات مختلفی نظیر اسپری، شامپو، محلول، ماژیک و پودر فشرده عرضه شوند. رنگ های موقتی قابلیت نفوذ به ساختمان مو را ندارند و با پوششی از رنگ دانه ها روی کوتیکول مو که خارجی ترین لایه مو است، موجب تغییر رنگ مو می شوند.

این نوع رنگ با شستشو پاک می شود. البته نوع محصول در ماندگاری موثر است. ممکن است برای پاک شدن یک محصول رنگی تنها یک بار شستشو لازم باشد اما برای محصولی دیگر، 6 تا 8 بار شستشو. رنگ موقت معمولا برای میهمانی ها و موقتا استفاده می شود.

یا با توجه به ساختار محصول برای ایجاد رنگی خاص و فانتزی روی رنگ دائمی. به عنوان مثال ممکن است آرایشگر برای ایجاد یک هایلایت آبی رنگ روی دسته کوچکی از موها از یک رنگ موقت برای میهمانی استفاده کند.

نوع دیگر رنگ مو، رنگ دائمی است که متداول ترین شکل رنگ کردن مو است. موادی که در ترکیبات رنگ موی دائمی استفاده شده است قابلیت نفوذ به عمق ساقه مو یعنی کورتکس مو را دارد. در این روش رنگ دانه های ساختار مو تغییر کرده و با شستشو پاک نمی شود. بنابراین برای رنگ کردن مو و تغییر آن به رنگ های روشن، شما به دکلره نیاز دارید.

رنگ مو در کرج

سالن های زیبایی بسیاری در کرج برای رنگ مو و دیگر خدمات زیبایی وجود دارد. اما شما باید به دنبال بهترین مرکز رنگ مو در کرج باشید تا ان سالن بتواند شما را به خواسته ای که از یک ارایشگاه دارید به صورت تمام و کمال بی نیاز سازد. به عنوان مثال اگر شما خواهان رنگ امبره مو در بهترین سالن زیبایی در کرج هستید. نکات بسیار مهمی در این خصوص وجود دارد که باید به ان توجه کنید مثل رنگ کردن مو بدون اسیب رساندن به مو

از بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد. و بهترین مرکز رنگ مو در کرج نیز می باشد. می توان سالن زیبایی های که در مناطق پر رفت و آمد تر در کرج هستند. مانند سالن زیبایی در کرج و سالن زیبایی در گوهردشت و سالن زیبایی در مهرویلا کرج ، سالن زیبایی در درختی کرج ، سالن زیبایی در گلشهر کرج و سالن زیبایی در عظیمیه کرج که سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه جزو بهترین های آن ها می باشند برای داشتن رنگ مویی زیبا و جذاب مراجعه کنید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

بهترین سالن زیبایی در کرجبهترین مرکز رنگ مو در کرج