سالن زیبایی در عظیمیه کرج

 در سالن زیبایی

سالن زیبایی در عظیمیه کرج

سالن زیبایی در عظیمیه کرج یکی دیگر از شعب سالن زیبایی در کرج ما می باشد. و سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه با سابقه کاری بالای ده سال جزو بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد. و دیگر مناطق دیگر کرج مانند سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در درختی کرج و سالن زیبایی در مهرویلا کرج جزو بهترین ها می باشد.

سالن زیبای در کرج فریبا فتحی

سالن زیبایی در گوهردشت فریبا فتحی در حیطه ی رنگ مو در کرج جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج می باشد. خانم فریبا فتحی که یکی از مدرسان فنی حرفه ای در کرج و تهران در حیطه رنگ مو و آرایشی می باشند. با سابقه ی درخشان خود بهترین خدمات را به مشتریان و شاگردان خود ارائه می دهد.

محیط و دکوراسیون داخلی سالن زیبایی از معیار های پر اهمیت یک سالن زیبایی در کرج می باشد. که مدیریت سالن با ایجاد محیطی دلنشین و هارمونیک می تواند بازخورد خوبی از رضایت مندی مراجعه کنندگان داشته باشد. سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی تمامی معیار ها را داراست. همچنین دارای بهترین و خوش برخورد ترین پرسنل در سالن خود دارد که آماده ی خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

اصلی ترین پارامتر برای انتخاب بهترین سالن زیبایی در کرج ، کیفیت خدماتی است که در آنجا انجام و ارائه می شود. برای خدمات خوب نیاز به کادری مجرب و حرفه ای می باشد. سالن زیبایی در مهرویلا کرج که از پرسنل با تجربه و آشنا با تکنیک های روز دنیا بهره مند هستند در صدر لیست بهترین سالن ها قرار می گیرند.

سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد. همچنین با معرفی انواع خدمات آرایشی و پیرایشی با جدیدترین متد روز دنیا ،کادر حرفه ای و متخصص در این رشته با تلاش فراوان سعی دارند تمامی خدمات خود را با علم روز دنیا هماهنگ کرده و برای مشتریان سلامت و زیبایی شگفت انگیزی ایجاد کنند. سالن زیبایی فریبا فتحی جزو بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد. و در پشت این تخصص سال ها تجربه نهفته است.

خدمات تخصصی سالن زیباییی در کرج ما فقط در حوزه ی رنگ مو خلاصه نمی شود. که نمونه ی خدمات ما را در موارد زیر می توانید مشاهده نمایید. و پرسنل ما آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز در این حیطه می باشند.

انواع خدمات تخصصی ما و لاین های مختلف ما شامل:

☆ خدمات VIP عروس
☆و خدمات تخصصی گریم و شنیون مطابق با جدید ترین متد های روز دنیا
☆خدمات تخصصی رنگ، لایت، امبره، سامبره، مش و دیگر متد های جدید دنیا
☆و خدمات تخصصی ترمیم، احیاء مو و سالم سازی مو های آسیب دیده و درمان مو
☆خدمات تخصصی کاشت و گریم ناخن و طراحی ژلیش به صورت حرفه ای
☆انواع خدمات کوتاهی مو و شنیون های تخصصی و عروس روز دنیا
☆انواع خدمات میکاپ و گریم های لایت به روز با جدید ترین متد های دنیا
☆همچنین تخصص در پاک سازی پوست
☆کار با بهترین مواد رنگ مو در کرج و … بدون هیچ آسیبی

سالن زیبایی فریبا فتحی با کادری مجرب و متد ها و تکنیک های به روز دنیا و با بالا ترین سطح کیفیت و خدمات و مواد با کیفیت فوق العاده را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد. و اماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. و همچنین وی مدرس فنی حرفه در کرج و تهران بوده و دارای 10 سال سابقه کاری و تخصص در زمینه زیبایی می باشد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

بهترین سالن زیبایی در کرجکوتاهی مو ها در کرج