کوتاهی مو ها در کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

کوتاهی مو ها در کرج

کوتاهی مو ها در کرج خود را به سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و یا سلنه بسپارید. فریبا فتحی بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج نیز می باشند نیز مویی سالم و بدون مو خوره و زیبایی با متد جدید کوتاهی روز دنیا داشته باشید. سالن زیبایی فریبا فتحی یکی از متخصصین فوق حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج می باشند.

نوک موهای خود را کوتاه کنید

کوتاه کردن نوک موهای خود را فراموش نکنید. چه موهای خود را رنگ کرده باشید و چه نه؛ وجود موخوره، تار موهای شکسته و نوک موی دندانه دار، تا حدی کاملاً طبیعی و البته به شدت ناخوشایند است. با این حال، آسیب دیدن مو بعد از رنگ کردن، اجتناب ناپذیر است.

رنگ مو اغلب تار موها را خشک و شکننده می‌کند. برای اینکه موهایی سالم و خوش حالت داشته باشید، بهتر است، به طور منظم نوک موهای خود را کوتاه کنید. زیرا رنگ کردن مو بدون کوتاه کردن آن، ممکن است علت موخوره موی شما باشد.

اگر نگران موهای بلند خود هستید، می‌توانید در هر بار مراجعه به آرایشگاه، به آرایشگر بگویید تا فقط مقدار کمی از آن را کوتاه کند.

 

از آسیب دیدن موها جلوگیری کنید

در سالن زیبایی در گوهردشت فریبا فتحی به راحتی هر مدلی که دلخواه شماست موهایتان را کوتا و زیبا می کنند. جلوگیری از آسیب دیدن مو های رنگ شده ، ممکن است در طول روز با عناصر و مواد شیمیایی زیادی سر و کار داشته باشید. وقتی این مواد در تماس با موی رنگ شده شما باشند. صدماتی جدی به آن وارد می‌کنند. پس، بهتر است از این تهدید ها آگاه باشید. و کارهای لازم را برای مقابله با آن انجام دهید.

مثلاً اگر مجبورید مدت زیادی در معرض نور خورشید باشید، با استفاده از یک کلاه زیبا، موهایتان را در برابر آفتاب بپوشانید. همچنین، اگر قصد دارید در استخر های حاوی کلر شنا کنید، بهتر است یک کلاه شنا بپوشید یا موهایتان را پشت سرتان جمع کنید. موهایتان را زیر آب نبرید تا خیس نشوند. هرچه با موهایتان ملایم‌تر رفتار کنید، سالم‌ تر خواهد ماند.

سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و سلنه به غیر از گوهردشت در مناطق دیگر کرج چون سالن زیبایی در مهرویلا کرج ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در درختی کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج واقع می باشد. که دسترسی مشتریان خود را بسیار آسان کرده است.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

مراقبت از مو های رنگ شده در کرجتکنیک لایت مو در کرج