سالن زیبایی در کرج

 در سالن زیبایی

سالن زیبایی در کرج

سالن زیبایی در کرج به ویژه سالن زیبایی در گوهردشت اگر به دنبال تغییرات عالی در چهره تان هستید. حتما به سالن فریبا فتحی سر بزنید. و زیبایی تان را در تمامی لاین های تخصصی با ما تجربه کنید.

سالن زیبایی فریبا فتحی با کادری مجرب و متد ها و تکنیک های به روز دنیا با بالا ترین سطح کیفیت و خدمات و مواد با کیفیت فوق العاده را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد. و همچنین وی مدرس فنی حرفه در کرج و تهران بوده است. و دارای 10 سال سابقه کاری در این زمینه تخصصی زیبایی می باشد. به ویژه یکی از بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در کرج نیز هستند.

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و حرفه ای آموزش ببینید.

سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی با ده سال سابقه کار درخشان و فعالیت در زمینه رنگ مو در کرج و لایت و هیرکالر و همچنین مدرس فنی حرفه ای تهران و کرج این افتخار را دارد. که بتواند در این سایت دوره های آموزشی خود را به شما عزیزان معرفی کرده و آن ها را به صورت آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی

سالن زیبایی در گوهردشت فریبا فتحی یکی از بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد. با بیش از 10 سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی همواره تلاش می کند. با کادر مجرب، دانش به روز و تکنیک های جهانی، بالا ترین سطح کیفیت و خدمات را به مشتریان عزیز خود ارائه دهد. و در زمینه رنگ مو یکی از حرفه ای ها می باشند.

سالن زیبایی فریبا فتحی یکی از بهترین مرکز رنگ مو در کرج می باشد. که در زمینه رنگ مو در کرج بسیار حرفه ای با سابقه ای بالا و تدریس فنی حرفه ای بسیار درخشیده اند.

خدمات تخصصی ما شامل:

☆ خدمات VIP عروس
☆و خدمات تخصصی گریم و شنیون مطابق با جدید ترین متد های روز دنیا
☆خدمات تخصصی رنگ، لایت، امبره، سامبره، مش و دیگر متد های جدید دنیا
☆و خدمات تخصصی ترمیم، احیاء مو و سالم سازی مو های آسیب دیده و درمان مو
☆خدمات تخصصی کاشت و گریم ناخن و طراحی ژلیش به صورت حرفه ای
☆انواع خدمات کوتاهی مو و شنیون های تخصصی و عروس روز دنیا
☆انواع خدمات میکاپ و گریم های لایت به روز با جدید ترین متد های دنیا
☆همچنین تخصص در پاک سازی پوست
☆کار با بهترین مواد رنگ و … بدون هیچ آسیبی

سالن زیبایی فریبا فتحی دارای محیطی آرام و صمیمی می باشد. و راحتی شما عزیزان را در سالن فراهم می سازد. همچنین پرسنلی مجرب و متخصص در لاین های تخصصی مربوط به خود در سالن فریبا فتحی مشغول به کار می باشند. و دیگر نگران خرابی و یا سوختگی مو هایتان بر اثر دکلره نباشید. متخصصان ما در این زمینه مهارت بسیاری دارند. و مو هایتان را بدون هیچ آسیبی به رنگ دلخواه شما می رسانند.

بهترین سالن زیبایی در کرج

اصلی ترین پارامتر برای انتخاب یک آرایشگاه خوب، کیفیت خدماتی است که در آنجا انجام می شود. برای خدمات خوب نیاز به کادر حرفه ای و مجرب است. سالن هایی که از پرسنل با تجربه و آشنا با تکنیک های روز دنیا بهره مند هست در صدر لیست بهترین سالن ها قرار می گیرد.

سالن زیبایی فریبا فتحی واقع در گوهردشت در بهترین منطقه کرج قرار دارد که دسترسی به سالن بسیار راحت است. و همچنین در مناطق دیگر کرج مانند سالن زیبایی در عظیمیه ، سالن زیبایی در مهرویلا ، سالن زیبایی در گلشهر ، سالن زیبایی در درختی نیز دسترسی کامل را می توانید به سالن داشته باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

سالن زیبایی در گوهردشت