مرکز تخصصی رنگ مو در کرج

 در رنگ مو

مرکز تخصصی رنگ مو در کرج

مرکز تخصصی رنگ مو در کرج

مرکز تخصصی رنگ مو در کرج بسیار زیاد هستند اما مرکز تخصصی و سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و سلنه حرف اول را در این زمینه می زنند. و همچنین در مناطقی چون سالن زیبایی در مهرویلا کرج ، سالن زیبایی در درختی کرج ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج می توانید به راحتی به سالن زیبایی ما دسترسی داشته باشید.

☆ استایلیست ها از انواع بالیاژ مو با تکنیک های ظریف استفاده می کنند. تا طبیعی ترین رنگ مو ها ایجاد شود. انتخاب روش های بالیاژ مو بستگی به الگوی رشد  طبیعی موی فرد دارد. نحوه انجام کار به گونه ای است که واریانس تن مو همسو با طبیعت موهای فرد باشد. در این صورت به سادگی بهترین شکل ظاهری مو، با توجه به ویژگی های فرد ایجاد می شود. حجم و تراکم موها، بلندی و کوتاهی، حالت مو و خصوصیات ظاهری مو ها در افراد، متفاوت است ولی همیشه امکان اجرای بالیاژ وجود دارد.

مدل رنگ موی بالیاژ در ریشه ملایم تر است و هر چه به ریشه موها نزدیک تر می شود، رنگ ها پرتر و ضخیم تر می شوند. از نظر تناژ رنگی، بیشترین میزان روشن شدن موها در قسمت انتهای ساقه مو دیده می شود. و در هر بخش مو به طور یکسان، رنگ اشباع شده است.

☆بالیاژ یا بلیاژ تکنیک ایجاد سایه روشن در روی رنگ موی اصلی فرد است. این استایل به نوعی شبیه یک تابلوی نقاشی هنرمندانه است! که آرایشگر با توجه به جنس و حالت مو و رنگ چهره، سایه روشن ها را به کار می برد. این تکنیک نیاز به ابزار خاصی ندارد و معمولا این دستان هنرمند آرایشگر است که بازی رنگ ها بر بوم نقاشی گیسوان را کنترل می کند.

رنگ مو در کرج

انواع بالیاژ ریلی مو

نوعی تقسیم بندی موها در این تکنیک کاملا متفاوت از دیگر بلیاژهای توضیح داده شده است. ابتدا موها به 3 قسمت تقسیم می شود. دو بخش در کنار سر و یک بخش از مو نیز در وسط سر، جدا می شود. پس موهای وسط سر به دو یا سه بخش مجزا تقسیم می شود.

اکنون موهای وسط با دکلره آغشته می شود ولی موهای طرفین تیره باقی می مانند. رنگ موهای طرفین سر در حد کاملا محسوسی تیره تر از بقیه موهای سر هستند. کنتراست تیره و روشن موها در طرفین و وسط سر به زیبایی بالیاژ افزوده است. این کنتراست رنگی در نوع خود بی نظیر است و برای همه سنین قابل اجراست.

بالیاژ

در سالن زیبایی در گوهردشت ما بالیاژ تکنیک رنگ کردن آزادانه موها است اما همچون آمبره تناژ تیره از ریشه به سمت انتهیا ساقه، کم رنگ تر می شود. در بالیاژ رنگ از پایین به بالا شدت می گیرد تا جاییکه به رنگ اصلی موی فرد نزدیک می شود. بنابراین حتی پس از رشد موها نیز، تفاوت ریشه مو با بقیه قسمت ها به طرز طبیعی و هماهنگ دیده می شود. در بالیاژ موها به لایه های کوچک تری تقسیم می شود. با استفاده از دم شانه هر بخش جدا شده و به صورت رفت و برگشتی با مواد بالیاژ آغشته می شود. نیازی به هیچ وسیله دیگری نیست.

کوتاهی مو ها در کرج

بالیاژ خطی

این تکنیک از جذاب ترین انواع بالیاژ مو محسوب می شود. مواد بلیاژ روی موهای طبیعی اعمال می وشد به گونه ای که خطوط مستقیم و ازاد در سرتاسر موها ایجاد می شود. در صورتی که بخواهید روی بالیاژ قبلی از تکنیک خطی استفاده کنید مواد دکلره روی خطوط قبلی دوابره اجرا می شود. در این صورت برای جداسازی لایه های مختلف نمی توان از دست ها کمک گرفت و لازم است تا برای ترمیم و ریشه گیری از سلفون و پنبه استفاده شود.

و در حالت عادی برای اجرای بالیاژ از هیچ نوع سلفون یا حائل و جدا کننده استفاده نمی شود! و مواد خشک برای بالیاژ روی موها قرار می گیرد. در بالیاژ خطی نیز همه مواد غلیظ هستند و در برخی اوقات به تشخیص آرایشگر از چسب دکلره برای غلظت بیشتر مواد استفاده می شود. اما برای جلوگیری از نشت مواد روی لایه های زیرین یا اطراف لازم است تا از یک حائل استفاده شود. این جدا کننده تنها در ریشه گیری و ترمیم بالیاژ خطی مورد استفاده هستند و از ابتدا نیازی به سلفون یا هر چیز دیگری نیست.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

تکنیک گلوسینگ در کرجسالن زیبایی در مهرویلا کرج