سالن زیبایی در گوهردشت

 در سالن زیبایی

سالن زیبایی در گوهردشت

سالن زیبایی در گوهردشت کرج ما به نام سلنه و فریبا فتحی می باشد. اگر نیاز به یک تغییر اساسی در مو هایتان دارید. قطعا سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. که یکی از بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد. سالن زیبایی در کرج این مجموعه بسیار حرفه ای و به صورت تخصصی عمل می کنند. و جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج نیز می باشد. در سالن زیبایی ما بهترین کیفیت را با بهترین مواد و مو های سالم را تجربه کنید.

آموزشگاه رنگ مو در کرج

 آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و حرفه ای آموزش ببینید. زیر نظر خانم فریبا فتحی همیشه تکنیک های به روز دنیا را یاد بگیرید و در کار خود حرفه ای باشید.

سالن زیبایی ما

سالن زیبایی فریبا فتحی با کادری مجرب و متد ها و تکنیک های به روز دنیا و با بالا ترین سطح کیفیت و خدمات و مواد با کیفیت فوق العاده را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد. و اماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. و همچنین وی مدرس فنی حرفه در کرج و تهران بوده و دارای 10 سال سابقه کاری و تخصص در این زمینه تخصصی زیبایی می باشد.

همچنین در مناطقی چون سالن زیبایی در عظیمیه کرج ، سالن زیبایی در درختی کرج ، سالن زیبایی در مهرویلا کرج و سالن زیبایی در گلشهر کرج می تولانید به راحتی به سالن ما دسترسی داشته باشید.

پرسنلی مجرب و متخصص در لاین های تخصصی مربوط به خود در سالن فریبا فتحی مشغول به کار می باشند. سالن زیبایی زیبا فتحی و سلنه دارای محیطی آرام و صمیمی می باشد. و ما تمام تلاش مان بر این است که راحتی شما عزیزان را در سالن زیبایی مان فراهم سازیم.

سالن زیبایی در گوهردشت

خدمات سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی

خدمات سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی

انواع خدمات تخصصی ما در سالن زیبایی در کرج :

☆ خدمات VIP عروس
☆و خدمات تخصصی گریم و شنیون مطابق با جدید ترین متد های روز دنیا
☆خدمات تخصصی رنگ، لایت، امبره، سامبره، مش و دیگر متد های جدید دنیا
☆و خدمات تخصصی ترمیم، احیاء مو و سالم سازی مو های آسیب دیده و درمان مو
☆خدمات تخصصی کاشت و گریم ناخن و طراحی ژلیش به صورت حرفه ای
☆انواع خدمات کوتاهی مو و شنیون های تخصصی و عروس روز دنیا
☆انواع خدمات میکاپ و گریم های لایت به روز با جدید ترین متد های دنیا
☆همچنین تخصص در پاک سازی پوست
☆کار با بهترین مواد رنگ و … بدون هیچ آسیبی
☆و … می شود.

خدمات ذکر شده در سالن ما به بهترین نحو ممکن صورت می گیرد. سالن زیبایی ما همچنین در لاین رنگ مو در کرج جزو بهترین ها می باشد.

همه ی ما دوست داریم به سالن زیبایی در کرج و سالن زیبایی در عظیمیه که می رویم بتوانند پاسخگوی همه ی خدمات زیبایی که ما انتظار داریم به صورت کامل و بی نقص انجام دهند. برخی سالن ها خدمات با کیفیت با بهترین کارکنان ارائه می کنند. اما تعداد خدمات آن ها بسیار محدود می باشد. اما سالن زیبایی فریبا فتحی یکی از بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد. که تمامی خدمات را کامل و بدون هیچ نقصی به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد. در سالن زیبایی فریبا فتحی با محیطی بسیار آرام و دلنشین و پرسنلی با تجربه و سابقه بسیار درخشان و بالا بهترین ها را با ما تجربه تجربه خواهید کرد.

رنگ مو در کرج یکی از تخصص های اصلی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی می باشد. که با تخصص در انواع سبک ها به صورت حرفه ای کار می کنند. مانند سبک هایی چون بالیاژه مو ، سامبره مو ، آمبره مو و انواع رنگ های فانتزی و خاص را بدون هیچ آسیبی به تار موهای مشتریان عزیز آن ها را به رنگ دلخواه خود می رساند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

سالن زیبایی در کرجسالن زیبایی در مهرویلا کرج