سالن زیبایی در مهرویلا کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

سالن زیبایی در مهرویلا کرج

سالن زیبایی در مهرویلا کرج

سالن زیبایی در مهرویلا کرج ما به نام فریبا فتحی و سلنه می باشد. اگر به دنبال نیاز به یک تغییر اساسی در چهره و مو هایتان می باشید بدون شک سالن زیبایی سلنه و فریبا فتحی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

سالن زیبایی در کرج ما در انواع و اقسام لاین های تخصصی در زمینه های آرایشی و زیبایی فعالیت بسیار به صورت حرفه ای دارد. که این خود نشانگر محبوب بودن و کار کاملا حرفه ای سالن زیبایی ما می باشد.

انواع لاین ها تخصصی ما در زمینه آرایشی و زیبایی شامل:

☆ خدمات VIP عروس
☆و خدمات تخصصی گریم و شنیون مطابق با جدید ترین متد های روز دنیا
☆خدمات تخصصی رنگ، لایت، امبره، سامبره، مش و دیگر متد های جدید دنیا
☆و خدمات تخصصی ترمیم، احیاء مو و سالم سازی مو های آسیب دیده و درمان مو
☆خدمات تخصصی کاشت و گریم ناخن و طراحی ژلیش به صورت حرفه ای
☆انواع خدمات کوتاهی مو و شنیون های تخصصی و عروس روز دنیا
☆انواع خدمات میکاپ و گریم های لایت به روز با جدید ترین متد های دنیا
☆همچنین تخصص در پاک سازی پوست
☆کار با بهترین مواد رنگ و … بدون هیچ آسیبی
☆و … می شود.

تخصصی ترین لاین تخصصی ما رنگ مو در کرج می باشد. و یکی از بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در کرج نیز می باشد. که شما می توانید با خیال راحت مو های خود را به ما بسپارید. و دیگر نگران خرابی و یا سوختگی مو هایتان بر اثر دکلره نباشید. و با ما مو هایتان را بدون هیچ آسیبی به رنگ دلخواه خود برسانید.

سالن زیبایی در مهرویلا کرج

سالن زیبایی ما

سالن زیبایی فریبا فتحی با کادری مجرب و متد ها و تکنیک های به روز دنیا و با بالا ترین سطح کیفیت و خدمات و مواد با کیفیت فوق العاده را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد. و اماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. و همچنین وی مدرس فنی حرفه در کرج و تهران بوده و دارای 10 سال سابقه کاری و تخصص در این زمینه تخصصی زیبایی می باشد.

همچنین در مناطقی چون سالن زیبایی در عظیمیه کرج ، سالن زیبایی در درختی کرج ، سالن زیبایی در مهرویلا کرج و سالن زیبایی در گلشهر کرج می تولانید به راحتی به سالن ما دسترسی داشته باشید.

پرسنلی مجرب و متخصص در لاین های تخصصی مربوط به خود در سالن فریبا فتحی مشغول به کار می باشند. سالن زیبایی زیبا فتحی و سلنه دارای محیطی آرام و صمیمی می باشد. و ما تمام تلاش مان بر این است که راحتی شما عزیزان را در سالن زیبایی مان فراهم سازیم.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

سالن زیبایی در گوهردشتسالن زیبایی در درختی کرج