سالن زیبایی در درختی کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

سالن زیبایی در درختی کرج

سالن زیبایی در درختی کرج یکی دیگر از شعب سالن زیبایی در کرج ما می باشد. و سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه با سابقه کاری بالای ده سال جزو بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد. و در دیگر مناطقی چون سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج و سالن زیبایی در مهرویلا کرج نیز دسترسی راحتی به سالن دارید.

سالن زیبایی فریبا فتحی با ده سال سابقه کار درخشان و فعالیت در زمینه رنگ و لایت و هیر کالر و رنگ مو و همچنین مدرس فنی حرفه ای تهران و کرج این افتخار را دارد. که بتواند در این سایت دوره های آموزشی خود را به شما عزیزان معرفی کرده و آن ها را به صورت آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار دهد. که جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج نیز می باشند.

خدمات سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی

خدمات سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی

سالن زیبایی خانم فریبا فتحی با سابقه بالایی در اجرا و آموزش در استیج ۴۰۰ نفری رنگ و لایت و برگزاری و اجرای ورکشاپ های گروهی و نیمه گروهی بسیاری به صورت کاملا تخصصی و تکنیکال بوده اند. و یکی از بهترین مدرس متد میلاژ آکادمی اکرادی نیز می باشد.

انواع خدمات تخصصی ما و لاین های مختلف ما شامل:

☆ خدمات VIP عروس
☆و خدمات تخصصی گریم و شنیون مطابق با جدید ترین متد های روز دنیا
☆خدمات تخصصی رنگ، لایت، امبره، سامبره، مش و دیگر متد های جدید دنیا
☆و خدمات تخصصی ترمیم، احیاء مو و سالم سازی مو های آسیب دیده و درمان مو
☆خدمات تخصصی کاشت و گریم ناخن و طراحی ژلیش به صورت حرفه ای
☆انواع خدمات کوتاهی مو و شنیون های تخصصی و عروس روز دنیا
☆انواع خدمات میکاپ و گریم های لایت به روز با جدید ترین متد های دنیا
☆همچنین تخصص در پاک سازی پوست
☆کار با بهترین مواد رنگ و … بدون هیچ آسیبی به مو های شما

سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی

سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی با ده سال سابقه کار درخشان و فعالیت در زمینه رنگ مو در کرج و لایت و هیرکالر و همچنین مدرس فنی حرفه ای تهران و کرج این افتخار را دارد. که بتواند در این سایت دوره های آموزشی خود را به شما عزیزان معرفی کرده و آن ها را به صورت آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار دهد.
سالن زیبایی در کرج و سالن زیبایی در گوهردشت فریبا فتحی یکی از بهترین مرکز رنگ مو در کرج می باشد. با بیش از 10 سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی همواره تلاش می کند. با کادر مجرب، دانش به روز و تکنیک های جهانی، بالا ترین سطح کیفیت و خدمات را به مشتریان عزیز خود ارائه دهد.

سالن زیبایی در کرج

فریبا فتحی مخصوص بانوان است که در آن خدمات متنوعی ارائه می‌ شود. از جمله: انواع رنگ مو مانند لایت ، مش ، هایلایت و … و انواع احیای مو از جمله کراتین مو ، پروتئین تراپی و … کاشت ناخن ، تدریش تخصصی رنگ مو ، انواع کوتاهی مو و … می باشد. و یکی از بهترین سالن زیبایی در کرج و بهترین مرکز رنگ مو در کرج می باشد.

سالن زیبایی در درختی کرج

سالن زیبایی در گوهردشت فریبا فتحی با کادری مجرب و متد ها و تکنیک های به روز دنیا و با بالا ترین سطح کیفیت و خدمات و مواد با کیفیت فوق العاده را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد.

سالن زیبایی فریبا فتحی با کادری مجرب و متد ها و تکنیک های به روز دنیا و با بالا ترین سطح کیفیت و خدمات و مواد با کیفیت فوق العاده را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد. و اماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. و همچنین وی مدرس فنی حرفه در کرج و تهران بوده و دارای 10 سال سابقه کاری و تخصص در زمینه زیبایی می باشد.

آموزش رنگ مو

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

سالن زیبایی در مهرویلا کرجسالن زیبایی در گلشهر کرج