سالن زیبایی در گلشهر کرج

 در سالن زیبایی

سالن زیبایی در گلشهر کرج

سالن زیبایی در گلشهر کرج یکی دیگر از شعب سالن زیبایی در کرج ما می باشد. و سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه با سابقه کاری بالای ده سال جزو بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد. و دیگر مناطقی چون سالن زیبایی در مهرویلا کرج و سالن زیبایی در عظیمیه کرج و سالن زیبایی در درختی جزو بهترین سالن های آرایشی و زیبایی می باشد. نیز بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج را می توان سالن فریبا فتحی را جزو بهترین ها دانست.

با دوره های آموزشی رنگ مو فریبا فتحی می توانید تمامی تکنیک های مختلف رنگ مو را با تمامی جزئیات کوچک آن زیر نظر خانم فریبا فتحی آموزش ببینید و به رنگ کار بسیار حرفه ای تبدیل شوید.

انواع خدمات تخصصی ما در کرج و لاین های مختلف ما :

☆ خدمات VIP عروس
☆و خدمات تخصصی گریم و شنیون مطابق با جدید ترین متد های روز دنیا
☆خدمات تخصصی رنگ، لایت، امبره، سامبره، مش و دیگر متد های جدید دنیا
☆و خدمات تخصصی ترمیم، احیاء مو و سالم سازی مو های آسیب دیده و درمان مو
☆خدمات تخصصی کاشت و گریم ناخن و طراحی ژلیش به صورت حرفه ای
☆انواع خدمات کوتاهی مو و شنیون های تخصصی و عروس روز دنیا
☆انواع خدمات میکاپ و گریم های لایت به روز با جدید ترین متد های دنیا
☆همچنین تخصص در پاک سازی پوست
☆کار با بهترین مواد رنگ و … بدون هیچ آسیبی به مو های شما
☆و … می شود.

بهترین سالن زیبایی در گوهردشت کرج می باشد. همچنین با معرفی انواع خدمات آرایشی و پیرایشی با جدیدترین متد روز دنیا ،کادر حرفه ای و متخصص در این رشته با تلاش فراوان سعی دارند تمامی خدمات خود را با علم روز دنیا هماهنگ کرده و برای مشتریان سلامت و زیبایی شگفت انگیزی ایجاد کنند. سالن زیبایی فریبا فتحی جزو یکی از بهترین مراکز رنگ مو در کرج می باشد.

سالن زیبایی خانم فریبا فتحی با سابقه بالایی در اجرا و آموزش در استیج ۴۰۰ نفری رنگ و لایت و برگزاری و اجرای ورکشاپ های گروهی و نیمه گروهی بسیاری به صورت کاملا تخصصی و تکنیکال بوده اند. و یکی از بهترین مدرس متد میلاژ آکادمی اکرادی نیز می باشد.

سالن زیبایی در کرج

سالن زیبایی در گوهردشت فریبا فتحی با کادری مجرب و متد ها و تکنیک های به روز دنیا و با بالا ترین سطح کیفیت و خدمات و مواد با کیفیت فوق العاده را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد.

و سالن زیبایی در گوهردشت ما با محیطی آرام و پرسنلی مجرب و با سلیقه آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند. پرسنلی مجرب و متخصص در لاین های تخصصی مربوط به خود در سالن فریبا فتحی مشغول به کار می باشند. سالن زیبایی زیبا فتحی و سلنه دارای محیطی آرام و صمیمی می باشد. و ما تمام تلاش مان بر این است که راحتی شما عزیزان را در سالن زیبایی مان فراهم سازیم.

سامبره کردن مو در کرج

رنگ کردن مو در سالن زیبایی در عظیمیه کرج ، از آن حوزه های تخصصی در هر سالن آرایشی به شمار می رود. که نیاز به تخصص و مهارت بالایی نیز دارد. معمولا اغلب خانم ها پس از امتحان کردن رنگ های مختلف، به دنبال هایلایت کردن مو می روند. هایلایت مو بهترین راه برای ایجاد تنوع در مو می باشد. که می تواند جذابیت چهره ی شما را بیشتر از پیش کند. اگر شما هم جزو آن دسته از خانم هایی می باشید. که علاقه به رنگ و مش و هایلایت مو دارند پیشنهاد می کنم با ما همراه باشید. و از مرکز تخصصی رنگ مو در کرج آکادمی ما لذت ببرید.

آموزش رنگ مو

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

سالن زیبایی در درختی کرجبهترین سالن زیبایی در کرج