بالیاژ خطی مو در کرج

 در رنگ مو

بالیاژ خطی مو در کرج

بالیاژ خطی مو در کرج واقع در سالن زیبایی در گوهردشت یکی از بهترین متد ها و حرفه ای ترین کار های سالن زیبایی فریبا فتحی می باشد. که مفتخر به انجام این متد حرفه ای برای مشتریان عزیز می باشد. در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و سلنه با توجه چهره ی شما با سابقه ی زیادی که در زمینه رنگ مو در کرج دارند. یکی از بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد.

سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی در مناطقی به ویژه ، سالن زیبایی در درختی کرج ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج می باشد. که جزو بهترین سالن زیبایی در کرج در زمینه رنگ مو می باشد.

انواع بالیاژ ریلی مو

نوعی تقسیم بندی موها در این تکنیک کاملا متفاوت از دیگر بالیاژهای توضیح داده شده است. ابتدا موها به 3 قسمت تقسیم می شود. دو بخش در کنار سر و یک بخش از مو نیز در وسط سر، جدا می شود. پس موهای وسط سر به دو یا سه بخش مجزا تقسیم می شود.

اکنون موهای وسط با دکلره آغشته می شود. ولی موهای طرفین تیره باقی می مانند. رنگ موهای طرفین سر در حد کاملا محسوسی تیره تر از بقیه موهای سر هستند. کنتراست تیره و روشن موها در طرفین و وسط سر به زیبایی بالیاژ افزوده است. این کنتراست رنگی در نوع خود بی نظیر است و برای همه سنین قابل اجراست.

بالیاژ خطی

این تکنیک از جذاب ترین انواع بالیاژ مو محسوب می شود. مواد بلیاژ روی موهای طبیعی اعمال می وشد به گونه ای که خطوط مستقیم و ازاد در سرتاسر موها ایجاد می شود. در صورتی که بخواهید روی بالیاژ قبلی از تکنیک خطی استفاده کنید مواد دکلره روی خطوط قبلی دوابره اجرا می شود. در این صورت برای جداسازی لایه های مختلف نمی توان از دست ها کمک گرفت و لازم است تا برای ترمیم و ریشه گیری از سلفون و پنبه استفاده شود.

آموزش رنگ مو

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید.

و در حالت عادی برای اجرای بالیاژ از هیچ نوع سلفون یا حائل و جدا کننده استفاده نمی شود! و مواد خشک برای بالیاژ روی موها قرار می گیرد. در بالیاژ خطی نیز همه مواد غلیظ هستند و در برخی اوقات به تشخیص آرایشگر از چسب دکلره برای غلظت بیشتر مواد استفاده می شود. اما برای جلوگیری از نشت مواد روی لایه های زیرین یا اطراف لازم است تا از یک حائل استفاده شود. این جدا کننده تنها در ریشه گیری و ترمیم بالیاژ خطی مورد استفاده هستند و از ابتدا نیازی به سلفون یا هر چیز دیگری نیست.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

رنگ مو بالیاژ در کرجبهترین سالن زیبایی در کرج