احیای مو آسیب دیده در کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

احیای مو آسیب دیده در کرج

احیای مو آسیب دیده در کرج در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی یکی دیگر از شعب سالن زیبایی در کرج ما می باشد. که بسیار در زمینه رنگ مو مجرب می باشد. و سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه با سابقه کاری بالای ده سال جزو بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد. و در دیگر مناطقی چون سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج ، سالن زیبایی در مهرویلا کرج و سالن زیبایی در درختی کرج نیز دسترسی راحتی به سالن دارید.

خیلی وقت است که دیگر داشتن موهای صاف و لخت که حتی در باران هم به مشکلی نخورند، آرزو نیست. کراتینه مو برای بانوانی است که از موهای وز خود خسته شده‌اند. و می‌خواهند برای مدتی هم که شده از صاف بودن موهای خود لذت ببرند.

آموزش رنگ مو در سالن زیبایی فریبا فتحی

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید. و زیر نظر خانم فتحی به بهترین در زمینه رنگ مو تبدیل شوید.

ترمیم و احیای مو آسیب دیده چیست؟

کراتین در اصل یک نوع پروتئین است که در به طور طبیعی در موها وجود دارد. این پروتئین باعث صاف درخشان بودن موهایتان می‌ شود. این پروتئین به میزان کافی در ساختمان موی افرادی که موهای فر یا موهای وز دارند، وجود ندارد. عمل کراتینه مو در حقیقت با جایگزین کردن مقدار کراتین مورد نیاز مو، باعث نرم شدن و صاف شدن موها تا ماه‌ ها می‌ شود. کراتینه مو که  اغلب پرهزینه هم است. امروزه در آرایشگاه‌ ها و سالن‌های زیبایی بسیاری انجام می‌ شود. و با استقبال بسیاری از بانوان هم مواجه شده است.

این باور که روش کراتینه باعث صاف شدن موها می‌شود در حقیقت اشتباه می باشد. در هنگام انجام این روش از محلولی استفاده می‌شود که کراتینه با موها ترکیب شده است. و کتیکول مو را به دلیل نبودن کراتین در مو آسیب دیده را ترمیم می‌کند. نتیجه ترمیم کوتیکول مو، به وجود آمدن موهایی صاف و براق است.

آشنایی با کراتین احیای مو آسیب دیده

افرادی که در اثر عواملی مانند سوختگی ناشی از مواد شیمیایی موی سرشان آسیب دیده، همچنین برای موهای دمیج می توانند از کراتینه احیاء کننده مو جهت ترمیم و تقویت موهایشان بهره ببرند.

احیای مو آسیب دیده در کرج

البته به خاطر بسپارید که اولین راه برای درمان موهای که دمیج شده است کوتاه کردن می باشد. و راه حل دوم استفاده از روش کراتین احیاء کننده مو است. اثر این نوع کراتین مو مشابه تقویت و ویتامینه کردن موها می باشد.

پس صرفا اگر دنبال ترمیم و احیای مو آسیب دیده خود هستید روش کراتین احیا کننده مو برای شما کافی است. ولی اگر دوست دارید در کنار ترمیم موهایتان آنها را صاف و درخشان کنید به سراغ روش دوم بروید. زیرا کراتینه نوع اول صرفاٌ درمانی بوده و جنبه ای دیگری ندارد تفاوتی که کراتین احیا کننده مو با کراتین برزیلی دارد در نوع محلولی است که استفاده می شود.

همچنین سالن زیبایی فریبا فتحی در زمینه رنگ مو در کرج جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج با تجربه بالا و حرفه ای می باشند.

اگر کسی نمی خواهد حالت موهای مجعدی خود را از دست بدهد. و موهایش صاف شود کراتین احیا کننده مو را باید انتخاب کند. زیرا مواد کراتینه خیلی هم قدرت صافی ندارد و در حد اینکه وز مو را بگیرید آن را لخت می کند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

ترمیم مو با بوتاکس مو در کرججلوگیری از آسیب دیدن موها در کرج