جلوگیری از آسیب دیدن موها در کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

جلوگیری از آسیب دیدن موها در کرج

جلوگیری از آسیب دیدن موها در کرج و اینکه چگونه می‌توان از آسیب بیشتر جلوگیری کرد؟ قبل از درمان موهای سوخته باید از آن پیشگیری کنید. برای این منظور باید:

رنگ درستی را انتخاب کنید

کارشناسان توصیه می‌ کنند رنگی با سه سایه از رنگ موهای طبیعی خود انتخاب کنید. یکی از ساده‌ترین راه‌های ترمیم موهای آسیب دیده ، انتخاب سایه‌ هایی تیره‌ تر از رنگ زمینه اصلی موهایتان است. زیرا با این‌کار آسیب دیدگی، کمتر خود را نمایان می‌سازد. متاسفانه دوام رنگ‌های غیرطبیعی محدود است و نیاز است مرتبا تجدید شوند. از این رو می‌توانید روش‌ های ساخت رنگ مو طبیعی را امتحان کنید.

آموزش رنگ مو

در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. همچنین سالن زیبایی فریبا فتحی در زمینه رنگ مو در کرج جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج با تجربه بالا و حرفه ای می باشند.

کمتر رنگ کنید

هرچه فاصله زمانی بین رنگ کردن بیشتر باشد، احتمال آسیب دیدگی مو و نیاز به درمان موهای سوخته نیز به همان اندازه کمتر می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم اگر برایتان مقدور است، هر هشت تا ده هفته یک بار یا حتی بیشتر موهایتان را رنگ کنید.

در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و سلنه که بسیار در زمینه رنگ مو مجرب می باشند. سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه با سابقه کاری بالای ده سال جزو بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد. و در دیگر مناطقی به ویژه سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج ، سالن زیبایی در مهرویلا کرج و سالن زیبایی در درختی کرج نیز دسترسی راحتی به سالن دارید.

هرچه فاصله زمانی بین رنگ کردن بیشتر باشد. احتمال آسیب دیدگی مو و نیاز به درمان مو های سوخته نیز به همان اندازه کمتر می‌ شود. پیشنهاد می‌ کنیم اگر برایتان مقدور است. هر هشت تا ده هفته یک بار یا حتی بیشتر موهایتان را رنگ کنید.

کارهای روتین برای ترمیم موهای آسیب دیده و درمان موهای سوخته :

  • کمتر موهای خود را بشویید.
  • تنها از شامپو های مناسب برای مو های رنگ شده استفاده کنید.
  • شامپو و نرم کننده را با آب سرد آبکشی کنید. آب داغ می‌ تواند سبب باز شدن کوتیکول مو و در نتیجه از بین رفتن رنگ مو با آبکشی شود.
جلوگیری از آسیب دیدن موها در کرج

همچنین سالن زیبایی فریبا فتحی در زمینه رنگ مو در کرج جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج با تجربه بالا و حرفه ای می باشند.

از متخصص این کار کمک بگیرید

گرچه رنگ کردن مو در سالن‌های آرایشی گران‌ تمام می‌شود، ولی برای جلوگیری از آسیب مو بهتر است نزد یک حرفه‌ای روید. یک متخصص رنگ به خوبی می‌داند چگونه از محصولات صحیح برای به حداقل رساندن آسیب به مو استفاده کند.

رنگ‌های نیمه دائمی را انتخاب کنید

رنگ‌های دائمی می‌توانند چنان آسیبی به مو وارد سازند که برای ترمیم موهای آسیب دیده و درمان موهای سوخته خود، چاره‌ای جز کوتاه کردنشان نداشته باشید.

فواصل زمانی رنگ یا حالت دادن مو را رعایت کنید

اگر می‌ خواهید موهای خود را با مواد شیمیایی صاف یا فر کنید. بهتر است حداقل دو هفته قبل از رنگ کردن موهایتان آن را انجام دهید. اینگونه موهایتان زمانی برای ریکاوری در اختیار خواهد داشت.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

احیای مو آسیب دیده در کرجدرمان موهای آسیب دیده در کرج