درمان موهای آسیب دیده در کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

درمان موهای آسیب دیده در کرج و چگونه موهای آسیب دیده را درمان کنیم؟

درمان موهای آسیب دیده در کرج با روش های مختلفی قابل اجرا می باشد. ترمیم مو آسیب دیده با روغن زیتون: روغن زیتون یکی از مشهورترین روش‌های درمان موهای آسیب دیده و سوخته است. روغن زیتون نقش غیرقابل انکاری در هیدراته کردن موها و نرم کردن کوتیکول‌های آن دارد. این روغن علاوه بر نرم کردن مو، رطوبت مورد نیاز آن را تامین می‌کند.

یکی از مزیت‌ های این روش درمان مو های سوخته آن است که ارزان است. تنها نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که چند روز پس از رنگ کردن، از روغن زیتون استفاده کنید.

آموزش رنگ مو

در آموزشگاه رنگ مو در کرج فریبا فتحی بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید. و زیر نظر خانم فتحی به بهترین در زمینه رنگ مو تبدیل شوید.

آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. همچنین سالن زیبایی فریبا فتحی در زمینه رنگ مو در کرج جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج با تجربه بالا و حرفه ای می باشند.

ترمیم موهای سوخته در کرج

استفاده از شامپو و نرم کننده‌های مناسب موهای رنگ شده: این محصولات با pH مناسب فرموله شده‌اند؛ به گونه‌ای که هم از وز شدن ساقه مو جلوگیری می‌کنند و هم مانع از بین رفتن رنگ مو می‌شوند. در نتیجه رنگ به مدت بیشتری روی ساقه موی شما باقی می‌ماند و موهایتان هم ظاهری بهتری خواهند داشت.

ترمیم موهای آسیب دیده با دکلره به چه صورت است؟

استفاده از روغن بادام برای درمان موهای سوخته با دکلره: روغن بادام در نرم و صاف کردن موها بی‌نظیر عمل می‌کند. پیش از خشک کردن موهایتان به اندازه یک سکه از این روغن را به انتهای ساقه مو خود بزنید.

آبکشی موی سر با آب برنج: تحقیقات اخیر ثابت کرده‌اند، آب برنجی که هنگام آبکش کردن دور ریخته می‌شود، فواید بی‌نظیری برای درمان موهای سوخته شما دارند. اینوزیتول ترکیبی یافت شده در آب برنج است که با نفوذ کردن به بافت مو، باعث درمان موهای سوخته از درون می‌شود.

همچنین سالن زیبایی فریبا فتحی در زمینه رنگ مو در کرج جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج با تجربه بالا و حرفه ای می باشند.

در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و سلنه که بسیار در زمینه رنگ مو مجرب می باشند. سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه با سابقه کاری بالای ده سال جزو بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد. و در دیگر مناطقی به ویژه سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج ، سالن زیبایی در مهرویلا کرج و سالن زیبایی در درختی کرج نیز دسترسی راحتی به سالن دارید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

جلوگیری از آسیب دیدن موها در کرجترمیم موهای سوخته در کرج