ترمیم موهای سوخته در کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

ترمیم موهای سوخته در کرج با دکلره را چه باید کرد؟

ترمیم موهای سوخته در کرج با دکلره یا باید کمتر دکلره کنید یا بهتر است اصلا اینکار را انجام ندهید: این نکته را به یاد داشته باشید که دکلره همواره باعث آسیب رساندن به مو می‌شود. هرچه کمتر آن را انجام دهید، برای سلامت موهایتان بهتر است.

آموزش رنگ مو

در آموزشگاه رنگ مو در کرج فریبا فتحی بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید. و زیر نظر خانم فتحی به بهترین در زمینه رنگ مو تبدیل شوید.

فریبا فتحی بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج نیز می باشند نیز مویی سالم و بدون مو خوره و زیبایی با متد جدید کوتاهی روز دنیا داشته باشید. سالن زیبایی فریبا فتحی یکی از متخصصین فوق حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج می باشند.

آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. همچنین سالن زیبایی فریبا فتحی در زمینه رنگ مو در کرج جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج با تجربه بالا و حرفه ای می باشند.

افزودن مرطوب کننده:

پیش از دکلره کردن، حتما با محصول مناسب موهایتان را مرطوب سازید. پس از دکلره هم به مدت چند هفته از ابزارهایی مانند اتو مو به هیچ وجه استفاده نکنید. این روش، یکی از بهترین روش‌های ترمیم موهای آسیب دیده پس از دکلره کردن و درمان موهای سوخته است.

محافظت در برابر آفتاب: پرتو خورشید می‌توانند سبب آسیب جدی به مو، به ویژه در موهای دکلره شده شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای حفاظت از موها و کف سر در برابر آفتاب از کلاه لبه‌دار استفاده کنید. همچنین می‌توانید از اسپری محافظ UV برای موهای خود استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای اخذ نتیجه بهتر از محصولاتی استفاده کنید که حاوی نرم کننده باشند.

مراقب کلر باشید: کلر علاوه‌براینکه سایه سبز بسیار ناخوشایندی روی موهایتان ایجاد می‌ کند. سبب از بین رفتن رطوبت آن هم می‌شود. درنتیجه موهایتان را بیشتر شکننده و وز می‌کند.

برای جلوگیری از این اتفاق باید:

  • موهایتان را با آب تازه پیش از رفتن به استخر آبکشی کنید. این رطوبت می‌تواند تا حدی از تغییر رنگ مو و خشک شدن بیش از حدش جلوگیری کند.
  • شستن کامل موها بلافاصله پس از خارج شدن از استخر
  • استفاده از شامپوهای مرطوب کننده و نرم کننده‌های مخصوص شنا
آموزش لایت مو

در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و سلنه که بسیار در زمینه رنگ مو مجرب می باشند. سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه با سابقه کاری درخشان بالای ده سال جزو بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد. و در دیگر مناطقی به ویژه سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج ، سالن زیبایی در مهرویلا کرج و سالن زیبایی در درختی کرج نیز دسترسی راحتی به سالن دارید. همچنین سالن زیبایی فریبا فتحی در زمینه رنگ مو در کرج جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج با تجربه بالا و حرفه ای می باشند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

درمان موهای آسیب دیده در کرججلوگیری آسیب بیشتر موها در کرج