جلوگیری آسیب بیشتر موها در کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

جلوگیری آسیب بیشتر موها در کرج – چگونه باید از آسیب بیشتر جلوگیری کرد؟

جلوگیری آسیب بیشتر موها در کرج در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و سلنه که بسیار در زمینه رنگ مو مجرب می باشند. سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه با سابقه کاری درخشان بالای ده سال جزو بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد. و در دیگر مناطقی به ویژه سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج ، سالن زیبایی در مهرویلا کرج و سالن زیبایی در درختی کرج نیز دسترسی راحتی به سالن دارید. همچنین سالن زیبایی فریبا فتحی در زمینه رنگ مو در کرج جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج با تجربه بالا و حرفه ای می باشند.

موهایتان را از دور سشوار کنید

سشوار مشهورترین وسیله در آسیب رساندن به مو است. خبر خوب این است که مجبور نیستید که آن را به کل فراموش کنید. برای آنکه موهایتان کمتر آسیب ببینند، باید فاصله سشوار با موهایتان، 15 سانتی متری (شش اینچی) باشد.

استفاده از محصولات ضد حرارت پیش از اتو مو یا سشوار

این محصولات از موهایتان در برابر حرارت محافظت کرده و مانع از شکنندگی و شکاف انتهای ساقه مو می‌شود.

دمای کمتر

هر چه دما بیشتر باشد، احتمال آسیب هم بیشتر می‌شود. هنگام استفاده از هر وسیله گرمایی، دمای آن را روی کمترین میزان ممکن تنظیم کنید و سعی کنید تا زمان کمتری با موهایتان در تماس باشد.

موهایتان را در دمای محیط خشک کنید

اجازه دهید موهایتان در دمای محیط خشک شوند و برای خشک کردنشان از هیچ وسیله گرمایی استفاده نکنید.

برای این منظور، ابتدا آب موهایتان را با حوله بگیرید؛ سپس آن‌ها را رها کنید تا خشک شوند. از مالیدن حوله بر روی موهایتان جدا خودداری کنید زیرا باعث ایجاد اصطکاک ناخواسته و آسیب به موهایتان می‌شود.

مدرس تخصصی رنگ مو در کرج

خشک کردن موها در دمای محیط از بهترین‌راه‌ها برای درمان موهای سوخته و یک ایده خوب به ویژه برای زمان‌هایی است که قصد حالت دادن به مو با اتو مو را دارید. به یاد داشته باشید که کارشناسان، استفاده از وسایل گرمایی را بیش از یکبار در هفته توصیه نمی‌کنند.
سالن زیبایی فریبا فتحی با روش های نوین روز دنیا مو های آسیب دیده ی شما را بدون هیچ آسیبی احیا می کند.

آموزش رنگ مو

در آموزشگاه رنگ مو در کرج فریبا فتحی بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید. و زیر نظر خانم فتحی به بهترین در زمینه رنگ مو تبدیل شوید.

آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. همچنین سالن زیبایی فریبا فتحی در زمینه رنگ مو در کرج جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج با تجربه بالا و حرفه ای می باشند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

ترمیم موهای سوخته در کرجنکاتی برای سلامت موها در کرج