نکاتی برای سلامت موها در کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

نکاتی برای سلامت موها در کرج

نکاتی برای سلامت موها در کرج ، کوتاه کردن منظم موها تا حد زیادی در حفظ سلامت موها موثر است. هرچه از زمان کوتاه کردن موهایتان، مدت بیشتری بگذرد. دو شاخه شدن انتهای ساقه مو افزایش می‌ یابد. تا جایی که جدا کردنشان از هم ممکن نباشد. در واقع کوتاهی مرتب موها از بهترین راه‌های ترمیم موهای آسیب دیده و شکننده و حتی درمان موهای سوخته است. آرایشگر شما بهترین مشاوری است که می‌تواند به شما بگوید به چه میزان باید موهایتان کوتاه شوند.

در آموزشگاه رنگ مو در کرج فریبا فتحی بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید. و زیر نظر خانم فتحی به بهترین در زمینه رنگ مو تبدیل شوید.

آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد.

درحالیکه بهترین کار برای از بین بردن دوشاخه شدن انتهای ساقه مو، کوتاه کردنش است، ولی می‌توانید کارهای زیر را برای ترمیم موهای آسیب دیده و درمان موهای سوخته خود انجام دهید.

چند نکته برای حفظ سلامت موها

به خوبی با موهایتان رفتار کنید: برای جلوگیری از آسیب دیدن، روش‌های مراقبت از مو را فرا گیرید. اهمیت این روش‌ها، به ویژه در زمان‌ هایی که از کوتاه کردن موهایتان، مدت نسبتا زیادی می‌گذرد، بیشتر خود را نمایان می‌سازند.

ماسک موی قوی برای موهای آسیب دیده یا نرم‌ کننده‌های مناسب: گرچه ماسک‌های مو معجزه نمی‌کنند، ولی می‌توانند انتهای شکننده و ضعیف ساقه مو را مخفی کرده و از آن محافظت کنند.

استفاده از روغن بادام برای درمان موهای سوخته با دکلره: روغن بادام در نرم و صاف کردن موها بی‌نظیر عمل می‌کند. پیش از خشک کردن موهایتان به اندازه یک سکه از این روغن را به انتهای ساقه مو خود بزنید.

آبکشی موی سر با آب برنج: تحقیقات اخیر ثابت کرده‌اند، آب برنجی که هنگام آبکش کردن دور ریخته می‌شود. فواید بی‌نظیری برای درمان موهای سوخته شما دارند. اینوزیتول ترکیبی یافت شده در آب برنج است که با نفوذ کردن به بافت مو، باعث درمان موهای سوخته از درون می‌شود.

انواع لایت مو در کرج

برای جلوگیری آسیب بیشتر موها در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و سلنه که بسیار در زمینه ی مو و رنگ مو مجرب می باشند. بهترین انتخاب است. سالن زیبایی فریبا فتحی و سلنه با سابقه کاری درخشان بالای ده سال جزو بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد.

و در دیگر مناطقی به ویژه سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج ، سالن زیبایی در مهرویلا کرج و سالن زیبایی در درختی کرج نیز دسترسی راحتی به سالن دارید.

همچنین سالن زیبایی فریبا فتحی در زمینه رنگ مو در کرج جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج با تجربه بالا و حرفه ای می باشند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

جلوگیری آسیب بیشتر موها در کرجدرمان مو های آسیب دیده در کرج