درمان مو های آسیب دیده در کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

درمان مو های آسیب دیده در کرج

درمان مو های آسیب دیده در کرج – درمان گام به گام آسیب دیدگی موها در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و سلنه با سابقه کاری درخشان بالای ده سال جزو بهترین سالن زیبایی در کرج می باشد.

ممکن است دلیل واضحی برای مشکلات و آسیب دیدگی موی خود پیدا نکرده باشید. در این صورت برای ترمیم موهای آسیب دیده باید گام به گام پیش روید و هریک از علائم را درمان کنید. شاید لازم باشد برای درمان موثرتر موهای سوخته، چند گزینه را امتحان کنید.

سالن زیبایی فریبا فتحی در مناطق مختلف استان البرز مانند: سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج ، سالن زیبایی در درختی کرج ، سالن زیبایی در گلشهر کرج و سالن زیبایی در مهرویلا کرج نیز دسترسی برای تملامی مشتریان بسیار آسان می باشد.

1. ترمیم موهای در هم تنیده، گره خورده و وز

موهای آسیب دیده به سادگی وز و در هم تنیده می‌شود. کوتیکول‌های برآمده و برجسته، نسبت به کوتیکول‌های بسته بیشتر سبب ایجاد اصطکاک و در هم تنیدن مو در یکدیگر می‌شوند. عدم رطوبت، مهم‌ترین دلیل گره خوردن موهاست.

2. ترمیم موهای پریشان و خشک

موهای آسیب دیده اغلب روغن و رطوبت طبیعی خود را از دست داده است و به همین دلیل نسبت به موهای سالم، هیچ درخشندگی ندارند.

3. ترمیم موهای وز

موهای وز به این معناست که کوتیکول آن صاف نیست.

 بهترین ترمیم موهای آسیب دیده و وز

آبکشی با آب سرد: آب گرم لایه خارجی مو (کوتیکول) را باز می‌کند؛ در حالیکه آب سرد، به بسته شدن آن کمک می‌کند. آبکشی مو با آب سرد سبب محافظت از لایه داخلی موهایتان و روغن‌های طبیعی موجود در آن می‌شود.

بالیاژ خطی مو در کرج

استفاده از محصولات صحیح:

یک شامپو نامناسب تمامی روغن طبیعی موهایتان را از بین می‌ برد. به همین دلیل باید به دنبال شامپو ها و نرم کننده‌های مرطوب کننده باشید.

سرکه سیب:

pH بالای مو سبب برجسته شدن کوتیکول مو و در نتیجه وز شدن آن می‌شود. سرکه سیب باعث تعادل pH مو ها و پوست کف سر می‌ شود.

روغن آرگان برای درمان موهای سوخته:

این روغن سرشار از ویتامین A و E است و بهترین مرطوب‌ کننده مو شناخته می‌شود. به همین دلیل است که اخیرا برخی به ویتامینه کردن مو روی می‌آورند. توصیه می‌کنیم قبل از شانه زدن یا استفاده از وسایل حرارتی، مقداری روغن ارگان بر روی موهای خود بمالید. پیشنهاد دیگر ما این است برای ترمیم موهای آسیب دیده به دنبال آن دسته از محصولات مراقبت از مو باشید که حاوی روغن آرگان باشند.

سالن زیبایی فریبا فتحی یکی از بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد. سالن زیبایی فریبا فتحی در زمینه رنگ مو در کرج تخصص زبانزد دارد.

آموزش رنگ مو در سالن زیبایی فریبا فتحی

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید. و زیر نظر خانم فتحی به بهترین در زمینه رنگ مو تبدیل شوید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نکاتی برای سلامت موها در کرجانتخاب بهترین رنگ مو در کرج