انتخاب بهترین رنگ مو در کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

انتخاب بهترین رنگ مو در کرج متناسب با چهره زیبای شما

انتخاب بهترین رنگ مو در کرج مناسب در زیبایی چهره تاثیر فراوانی دارد و سبب می شود صورت تان بازتر و موهایتان زیباتر از قبل به نظر برسد. برای رنگ کردن موها باید نکاتی را رعایت کنید. و رنگ مویی را انتخاب کنید که به دیگر اجزای صورت تان بیاید و با پوست صورت منطبق باشد. تا ظاهر جذاب و زیبایی به شما ببخشد. و شما با رنگ کردن موهایتان احساس پشیمانی نکنید.

در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و سلنه با توجه چهره ی شما با سابقه ی زیادی که در زمینه رنگ مو در کرج دارند. یکی از بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد.

آموزش رنگ مو در سالن زیبایی فریبا فتحی

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید. و زیر نظر خانم فتحی به بهترین در زمینه رنگ مو تبدیل شوید.

رنگ موی مناسب شخصیت

در رنگ مو نشان دهنده ی سبک زندگی ما می باشد پس هنگامی که می خواهید موهای خود را رنگ کنید ، به این موضوع بیاندیشید که قرار است رنگ موی من تا چه اندازه با دنیایم هماهنگ باشد.

رنگ کردن مو و تغییر رنگ موی قبلی می تواند باعث شود که فرد دیگری هستید. و به همین خاطر موجب بروز اتفاقاتی شوید که فکر آن را نمی کردید. ما می توانیم با کنترل ظاهرمان، بر ذهن افراد دیگر و همچنین ذهن خودمان، تاثیر بگذاریم.

رنگ کردن موها

رنگ کردن موها سبب زیباتر شدن چهره می شود از این رو بسیاری از خانم ها برای اینکه در چهره خود تغییر ایجاد نمایند و چهره خود را زیباتر از قبل کنند به رنگ کردن موهای خود می پردازند. در این روزها که حسابی هزینه زندگی بالا رفته است بسیاری از خانم ها به جای رفتن به آرایشگاه برای رنگ نمودن موهای خود ، در خانه اقدام به این کار می کنند.

سالن زیبایی فریبا فتحی در مناطقی به ویژه سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در درختی کرج ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج می باشد. که جزو بهترین سالن رزیبایی در کرج در زمینه رنگ مو می باشد.

انتخاب بهترین رنگ مو در کرج

رنگ موی مناسب رنگ پوست

برای انتخاب رنگ موی مناسب پوستتان نکات زیر را رعایت کنید :

بررسی کنید پوستتان گرم است یا سرد؟

برای اینکه بدانید پوست سرد یا گرمی دارید ، به رگ های داخل بازو نگاه کنید. افرادی که پوست گرمی دارند رگ هایشان سبز است اما افرادی که پوست سردی دارند رگ های موجود در بازوهایشان به رنگ آبی است.

افراد دارای پوست گرم چشمان تیره قهوه ای، سیاه و موهای تیره دارند. اما افراد دارای رنگ پوست سرد چشم هایی با رنگ روشن مثل آبی، سبز یا خاکستری و موهای روشن دارند.

برخی از افراد نیز دارای پوست های سرد یا گرم نیستند و پوست تنشان خنثی است. آنها صورتی یا سایه زرد مشخصی روی پوست خود ندارند و رگ های آن ها به طور واضح آبی یا سبز نیست. این افراد می توانند هر رنگی را انتخاب کنند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

درمان مو های آسیب دیده در کرجرنگ موی جدید سال در کرج