رنگ موی جدید سال در کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

رنگ موی جدید سال در کرج

رنگ موی جدید سال در کرج ، سال گذشته با تمام روزهای خوب و بدش به پایان رسید و شروع سال جدید ما را به سوی تغییر و سرزندگی فرا می‌خواند. این تغییرات می تواند در قلب و روح ما، سبک زندگی ما و حتی استایل و ظاهر ما نمود پیدا کند.

انتخاب بهترین رنگ موی مناسب در زیبایی چهره تاثیر فراوانی دارد و سبب می شود. صورت تان بازتر و موهایتان زیباتر از قبل به نظر برسد. برای رنگ کردن موها باید نکاتی را رعایت کنید. و رنگ مویی را انتخاب کنید که به دیگر اجزای صورت تان بیاید و با پوست صورت منطبق باشد. تا ظاهر جذاب و زیبایی به شما ببخشد. و شما با رنگ کردن موهایتان احساس پشیمانی نکنید.

در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و سلنه با توجه چهره ی شما با سابقه ی زیادی که در زمینه رنگ مو در کرج دارند. یکی از بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد.

زیباترین رنگ موهای سال

قهوه ای یکی از رنگ های جذاب برای مو است که هیچگاه قدیمی نمی شود. اما امسال، این رنگ به عنوان ترند رنگ سال ۱۴۰۱ انتخاب شده و می توانید سایه های مختلف آن را با توجه به رنگ پوستتان استفاده کنید. در ادامه فرمول رنگ موی قهوه ای تیره را به شما معرفی می کنیم. می توانید این رنگ را بدون دکلره و روی موهای رنگ نشده خود اجرا کنید.

بلوند روشن

رنگ های بلوند روشن و زرد نیز از رنگ های زیبای دیگری هستند که امسال راه خود را در میان سلبریتی ها و دنیای مد باز کرده اند. با این ترند جدید می توانید تغییر چشمگیری در ظاهر خود ایجاد کنید، به ویژه اگر در سال گذشته موهای تیره ای داشتید.

رنگ موی قرمز قهوه ای

سایه های قرمز و قهوه ای تیره جزو پرطرفدار ترین رنگ موهای عید ۱۴۰۱ به شمار می روند. از این رو رنگ موی قرمز قهوه ای انتخاب بسیار زیبایی برای شروع سال جدید خواهد بود. اگر پوست شما تن گرم دارد، بهتر است از رنگی استفاده کنید که تن قرمز آن بیشتر باشد و اگر تن پوست سرد دارید، بهتر است رنگ موی قرمز قهوه ای شما بیشتر به سمت قهوه ای باشد.

رنگ موی جدید سال در کرج

دارچینی

رنگ موی دارچینی مایل به مسی نیز از رنگ های محبوب سال جدید است که می توانید آن را به صورت تک رنگ، هایلایت مو، یا بالیاژ استفاده کنید. این رنگ جذاب نیز سایه هایی از طلایی، قرمز و قهوه ای را در خود دارد و در لیست زیباترین رنگ های امسال جای گرفته است.

سالن زیبایی فریبا فتحی در مناطقی به ویژه سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در درختی کرج ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج می باشد. که جزو بهترین سالن رزیبایی در کرج در زمینه رنگ مو می باشد.

آموزش رنگ مو در سالن زیبایی فریبا فتحی

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید. و زیر نظر خانم فتحی به بهترین در زمینه رنگ مو تبدیل شوید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

انتخاب بهترین رنگ مو در کرجتکنیک لایت مو در کرج