اولاپلکس مو در کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

اولاپلکس مو در کرج

اولاپلکس مو در کرج در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی در واقع تمامی پیوند های شکسته شده بر اثر براشینگ،اتوی مو،رنگ،دکلره و…را برقرار می کند. و این امکان را به افرادی که دارای موهای فوق العاده آسیب دیده می دهد که با خیال آسوده موهای خود را به هر رنگی که می خواهند در آورند. بدون نگرانی از آسیب دیدگی مجدد و ضمن اینکه آسیب دیدگی های قبلیشان هم از بین می رود.

این محصول روی تمامی موها از هر نژادی تست شده است. و اثر دارد مثل آسیایی، قفقازی ، آفریقایی، اروپایی. شماره یک آن دارای بالاترین غلظت است. توسط آرایشگر و متخصص استفاده می شود و به مخلوط رنگ مو اضافه می شود.

آموزش رنگ مو

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید.

اولاپلکس در واقع معجزه در رنگ هست ،که این ضمانت رو به شما میده که موها بدون آسیب به روشنترین پایه برسه ومناسب موهای مشکی وشرابی شده وضعیف اولاپلکس این موقعیت رو به شما میده که موها را بلوند کنید اما کاملا متفاوت و کاملا براق اولاپلکس چیست؟

اولاپلکس محصول کشور آمریکا و اختراع دکتر اریک بریسلی (دکترای مواد) و دکتر کریگ هوگر (دکترای شیمی) میباشد اولاپلکس فاقد سیلیکون ، سولفات ، آلدئید ، فتالات و DEA می باشد. در ساختار اولاپلکس روغن وجود ندارد. پس کاملا مشخص است.

که با سایر موادی که قبلا در بازار بوده یا مواد مشابه سایر برندها تفاوت چشمگیری دارد. اولاپلکس در واقع تمامی پیوندهای شکسته شده بر اثر براشینگ ، اتوی مو ، رنگ و دکلره را مجددا برقرار می کند.

سالن زیبایی فریبا فتحی

سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی در مناطقی به ویژه سالن زیبایی در گوهردشت ، سالن زیبایی در درختی کرج ، سالن زیبایی در گلشهر کرج ، سالن زیبایی در عظیمیه کرج می باشد. که جزو بهترین سالن زیبایی در کرج در زمینه رنگ مو می باشد.

در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و سلنه با توجه چهره ی شما با سابقه ی زیادی که در زمینه رنگ مو در کرج دارند. یکی از بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد.

نکاتی برای سلامت موها در کرج

دیگر نگران دکلره کردن موهای خود نباشید با استفاده از اولاپلکس به راحتی موهای خود را بدون خشکی و آسیب دیدن روشن کنید و رنگ مورد علاقه خود را بر روی آن قرار دهید. اولاپلکس (Plex Fort) از موهای شما حفاظت می کند. محلول اولاپلکس لندان با دو مرحله مجزا مو های شما را به طور کامل بازسازی(ترمیم) می کند.

اولاپلکس تار های موی شما را از درون و بیرون ترمیم و مستحکم میکند. Plex Fort یکی از جدید ترین محصولات مراقبت از موی Lendan Cosmetics می باشد. Plex fort با دارا بودن فرمول منحصر به فرد و اجزای فعال و ساختار مختلف مولکولی مو شما را از داخل و بیرون مستحکم میکند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

رنگ موی جدید سال در کرجرنگ موی شامپاینی در کرج