رنگ موی شامپاینی در کرج

 در رنگ مو, سالن زیبایی

رنگ موی شامپاینی در کرج

رنگ موی شامپاینی در کرج رنگ مویی زیبا و خاص می باشد. که شما می توانید با ترکیب کردن انواع رنگ موها طیف های مختلف رنگ شامپاینی را بدست آورید سپس از آن برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید. در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و سلنه با توجه چهره ی شما با سابقه ی زیادی که در زمینه رنگ مو در کرج دارند. یکی از بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد.

آموزش رنگ مو در سالن زیبایی فریبا فتحی

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید. و زیر نظر خانم فتحی به بهترین در زمینه رنگ مو تبدیل شوید.

اگر برای رنگ کردن موهای خود از رنگ مایه های گرم نظیر رنگ مو فندقی و رنگ مو شکلاتی و رنگ موی نسکافه ای استفاده کرده اید. بهتر است در هنگام ترکیب کردن رنگ ها برای ایجاد رنگ مو شامپاینی روی سطح مو ها.

مقداری رنگ بلوند زیتونی یا رنگ بلوند دودی را در ترکیب رنگ مو خود استفاده نمایید. توجه داشته باشید که باید از سری هایلایت ها نیز باید شماره هایی را انتخاب نمایید که دارای رنگ مایه ای سرد می باشند.

 لایت شامپاینی 

برای هایلایت کردن موها با رنگ موی شامپاینی ابتدا قسمتی از موها را که قرار است لایت کنید روشن کنید. برای این کار می توانید از کلاه مش یا فویل استفاده نمایید. سپس رنگ مو شامپاینی و اکسیدان 6 درصد و یک بند واریاسیون نقره ای و بنفش را با یکدیگر ترکیب کنید.

و قسمت های مورد نظر موهایتان را به رنگ آغشته نمایید و مدتی صبر کنید تا موهایتان لایت شود.

رنگ موی شامپاینی در کرج
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

تکنیک لایت مو در کرج