انتخاب رنگ مو مناسب رنگ پوست

 در رنگ مو

انتخاب رنگ مو مناسب رنگ پوست – چه رنگ مویی را انتخاب کنم که پوستم را زیباتر نشان دهد؟!!

انتخاب رنگ مو مناسب رنگ پوست! اگر شما هم دنبال انتخاب یک رنگ موی مناسب با رنگ پوستتان هستید ولی نمی‌دانید چه ملاک هایی را باید در نظر بگیرید تا با انتخاب رنگ موی دلخواهتان بسیار جذاب‌تر و درخشان تر شوید، توصیه می‌کنم این مطالب از مشاوره متخصص رنگ مو در کرج فریبا فتحی، را تا آخر مطالعه فرمایید. با مرکز تخصصی رنگ مو در کرج از انتخاب هوشمندانه رنگ موی خود درخشان تر شوید.

انتخاب رنگ مو با توجه به رنگ پوست و رنگ چشم

برای انتخاب رنگ موی مناسبی که دوست دارید باید ملاک‌هایی در نظر بگیرید تا بعد از رنگ کردن موهایتان از انتخاب آن رنگ پشیمان نشوید. اگر قبل از انتخاب رنگ مو  به رنگ پوست و رنگ چشم خود دقت کنیم متوجه می‌شویم چه رنگ هایی می‌توانند زیبایی ما را دوچندان کند پس در ابتدا باید بدانیم پوست ما از نوع سرد است یا از نوع گرم به رگ‌های خونی که در بدنمان است نگاه کنیم، کسانی که رگ‌های داخل بازوی آنها سبز است پوستشان از نوع گرم و کسانی که  رگ‌های داخل بازوی آنها آبی دیده می‌شود پوستشان از نوع گرم است.

کسانی که پوستشان از نوع گرم است معمولاً رنگ چشم آنها قهوه‌ای،قهوه‌ای تیره،سیاه و موهای تیره رنگ دارند و کسانی هم که پوستشان از نوع سرد است رنگ چشم آنها آبی، خاکستری، سبز و موهای با رنگ روشن هستند. البته در این میان گروهی هم هستند که پوستشان میان این دو گروه سرد و گرم قرار دارد. این افراد هر رنگ مویی که مایل باشند می‌توانند انتخاب کنند.

رنگ موی مناسب پوست گرم

رنگ‌هایی که پایه‌ی طلایی، قرمز و نارنجی دارند، قهوه‌ای تیره، قهوه‌ای گرم، قهوه‌ای طلایی، طلایی گرم

بلوند‌های سرد، بلوندهای خاکستری در سایه‌هایی از منیک تا پلاتینی

رنگ موی مناسب پوست سرد

کسانی که پوست آنها از نوع سرد است به آنها رنگ شرابی و بژ ، قهوه ای شکلاتی و یا رنگ های مسی و گیلاسی را توصیه می‌کنیم. درواقع اضافه کردن ترکیبات گرم، رنگ را طبیعی تر جلوه خواهد داد.

رنگ مو مناسب سفید پوستان

اگر پوست شما سفید است باید رنگ‌های روشن را انتخاب کنید. پیشنهاد می کنم رنگ‌هایی مانند بلوند توت فرنگی، عسلی، رنگ‌های پلاتینی، کتانی رنگ و بلوند شامپاینی انتخاب نمایید.

رنگ موبلوند برای پوست روشن
رنگ موی مناسب پوست تیره

کسانی که پوست تیره و گرم دارند بهتر است رنگ اسپرسو را استفاده کنند و کسانی هم که پوست تیره از نوع گرم دارند بهتر است موهای خود را قهوه‌ای یا قهوه‌ای مایل به قرمز استفاده کنند.

رنگ مو بالیاژ در کرج
رنگ مو مناسب پوست‌های متوسط

اگر در این گروه قرار دارید خوشبختانه گزینه‌های انتخابی شما برای رنگ مو خیلی بیشتر است. پوست متوسط از نوع گرم، کارامل طلایی یا مسی برای شما عالی است اما اگر دارای پوست متوسط  واز نوع سرد هستید پیشنهاد می‌کنم رنگ‌های خاکستری مثل قهوه‌ای گردویی یا بلوند گندمی استفاده نمایید. اگر هم پوستتان از نوع زیتونی است توصیه می‌کنم رنگ قهوه‌ای یا سایه‌های خاکی را انتخاب نمایید. اگر از نوع سرد باشد، رنگ دارچینی برای شما گزینه مناسبی است.

رنگ مو پوست متوسط

مرکز مشاوره تخصصی رنگ مو_ انتخاب رنگ مو متناسب پوست در کرج

اگر نگران سلامتی مو‌های خود هستید، موهایتان آسیب دیده؟ و یا به دنبال یک مشاوره متخصص در زمینه رنگ مو در کرج هستید، سالن آموزشگاه زیبایی و رنگ مو در کرج که بهترین مشاوره ها را در مورد انتخاب رنگ مو متناسب به رنگ پوست، درمان موهای آسیب دیده و سایر خدمات در زمین رنگ مو را به شما عزیزان ا ارائه می‌دهند.

اگر می‌خواهید در مورد رنگ مو آموزش ببینید، سالن تخصصی رنگ مو فریبا فتحی به شما خدمات و آموزش‌های تخصصی در زمینه  آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای  می‌باشد. پس می‌توانید با خیالی راحت با آموزش های رنگ موی فریبا فتحی  در کرج به یک متخصص رنگ مو تبدیل شوید.

هایلایت مو مناسب رنگ پوست

برای داشتن هایلایتی زیبا و انتخاب رنگ مو مناسب رنگ پوست، باید  تمامی نکاتی که در مطالب فوق بیان کردیم رعایت کنید. موهایتان را به افراد متخصص بسپارید. پس هایلایت شما نباید نتیجه عکسی داشته باشد.

خیلی مهم است که شما برای انتخاب بهترین رنگ مو برای خود به کجا و به چه کسی مراجعه می‌کنید. اگر هم علاقمند به فرا گرفتن آموزش رنگ مو باشید، مرکز حرفه‌ای رنگ مو در کرج به شما به صورت حرفه‌ای آموزش هایلایت مو را به شما آموزش می‌دهد. در این مرکز تخصصی علاوه بر هایلایت مو خدماتی مانند درمان مو‌های آسیب دیده، ترمیم مو با بوتاکس مو، پیور برزیلین مو ، نکته‌های مهم ویژه مراقبت از مو و … در کرج ارائه می‌شود.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

رنگ موی شامپاینی در کرج