آموزش آمبره مو

آموزش آمبره مو در سالن فریبا فتحی تخصص ویژه ای در این زمینه دارد. منظور از آمبره این است که ریشه موهایتان باید تیره تر باشد. هر چه به سمت ساقه و نوک موها می‌ روید. رنگ موهای زیبایتان روشن‌ تر شود.

برای آموزش انواع رنگ مو در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی در اقسی از نقاط کرج مانند سالن زیبایی در گوهردشت و سالن زیبایی در عظیمیه و … را می توان به بهترین نحو آموزش دید.

رنگ هایی که انتخاب می‌ کنید بهتر است به رنگ موی پایه نزدیک باشد. رنگ های پرطرفدار که باتوجه به رنگ موی پایه انتخاب می‌ شود. شامل رنگ های قهوه ای تیره یا قهوه ای روشن، قهوه ای مایل به قرمز و یا برای موهای روشن رنگ موی بلوند هستند.

سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی با ده سال سابقه کار درخشان و فعالیت در زمینه رنگ مو در کرج و لایت و هیرکالر و همچنین مدرس فنی حرفه ای تهران و کرج این افتخار را دارد. که بتواند در این سایت دوره های آموزشی خود را به شما عزیزان معرفی کرده و آن ها را به صورت آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

باید گفت که آمبره مو مدلی از رنگ مو محسوب می‌شود که رنگ قسمت پایین مو بیش از 4 شماره با رنگ قسمت بالایی مو فرق دارد.

آموزشگاه رنگ مو در کرج

آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید.

در واقع رنگ ریشه موها تیره است و هرچه به نوک موها نزدیک تر می‌شویم رنگ روشن تر می‌شود. آمبره (Omber) در فرانسوی به معنای سایه است و بسیاری آمبره مو را رنگ سایه روشن مو در نظر می‌گیرند. رنگی که جذابیت و زیبایی بسیاری دارد.

هر چند آمبره به رنگ موی گفته می‌ شود که از بالا تیره و پایین آن روشن است اما آمبره معکوس هم در دنیای آرایشگری وجود دارد. می‌توان گفت:

دو نوع رنگ موی آمبره وجود دارد:

آمبره معمولی: رنگ تیره در بالای مو و رنگ روشن در پایین مو
و آمبره معکوس: رنگ روشن‌ در بالای مو و رنگ تیره در پایین مو

آمبره مو

در آمبره مو بالای موها تیره و پایین موها روشن‌تر می‌شود و در کل می‌توان گفت که موها ظاهری دورنگ پیدا می‌کنند. برای آن که قسمت پایینی موها روشن شود لازم است که آن را دکلره یا بی ‌رنگ کنید. و بعد رنگ موی دلخواهتان را روی موهای دکلره شده اجرا کنید. آمبره یک لغت فرانسوی است که معنی آن “رنگی که سایه دار شده و مدرج است” می‌ باشد.

برای رنگ موی آمبره رنگی را انتخاب کنید که از موهای پایه شما دو درجه بیشتر روشن نباشد. چون کمک می‌ کند رنگ موی شما ملایم و طبیعی شود. دقت کنید رنگی را که انتخاب می‌کنید از رنگ موی طبیعی خودتان بیش از دو درجه روشن تر نباشد.

مشخص کنید می خواهید آمبره موهایتان کجا تمام شود. به طور کلی بهتر است رنگ روشن پایین مو از نوک موها تا جایی زیر خط چانه باشد. آمبره نباید از خط چانه بالاتر برود.

آموزش آمبره مو

رنگ کردن موها یکی از بهترین و جذاب ترین روش هایی است که با استفاده از آن می توان در چهره تغییر ایجاد کرد و زیبایی آن را دو چندان نمود. اما پس از تصمیم گرفتن برای رنگ کردن موها معمولا وجود گزینه های متنوع و متعدد، می تواند فرد را در انتخاب مدل و رنگ موی مناسب دچار تردید کند.

آمبره به مدلی از رنگ مو گفته می شود که در آن رنگ مو در قسمت بالای موها با پایین آن بیش از ۴ پایه اختلاف رنگ دارد. به بیان ساده تر باید بگوییم که در این مدل، رنگ موها در قسمت ریشه مو تیره است، اما هر چه به سمت نوک موها نزدیک تر می شویم، رنگ آن روشن تر می شود.