آموزش بالیاژ مو

آموزش بالیاژ مو جزو بهترین متد های در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج به صورت مدل بالیاژ در ریشه ملایم تر است و هر چه به ریشه موها نزدیک تر می شود. خانم فریبا فتحی جزو بهترین مدرس های فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران بوده و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج و آموزش آمبره مو می باشند.

بالیاژ یا بلیاژ تکنیک ایجاد سایه روشن در روی رنگ موی اصلی فرد است. این استایل به نوعی شبیه یک تابلوی نقاشی هنرمندانه است! که آرایشگر با توجه به جنس و حالت مو و رنگ چهره، سایه روشن ها را به کار می برد. این تکنیک نیاز به ابزار خاصی ندارد و معمولا این دستان هنرمند آرایشگر است که بازی رنگ ها بر بوم نقاشی گیسوان را کنترل می کند.

همچنین رنگ ها پرتر و ضخیم تر می شوند. از نظر تناژ رنگی، بیشترین میزان روشن شدن موها در قسمت انتهای ساقه مو دیده می شود. و در هر بخش مو به طور یکسان، رنگ اشباع شده است.

آموزشگاه رنگ مو در کرج

آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. نیز می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و به صورت حرفه ای آموزش ببینید.

این تکنیک را خانم فریبا فتحی در سالن زیبایی در گوهردشت خود که خود ایشان نیز مدرس فنی حرفه ای در این زمینه می باشند. را می توانید بیاموزید و دوره های فوق العاده و تکمیلی رنگ مو در کرج را با خانم فتحی به صورت پیشرفته بگذرانید.

با گذراندن دوره های آموزشی رنگ مو های خانم فریبا فتحی می توانید به بهترین رنگ کار های ایران تبدیل شوید. این دوره ها به صورت تخصصی ترکیب کردن رنگ ها را با یکدیگر و نحوه ی صحیح گذاشتن رنگ بر روی مو ها را به شما عزیزان می آموزند.

تکنبک بالیاژ

بالیاژ تکنیک رنگ کردن آزادانه موها است اما همچون آمبره تناژ تیره از ریشه به سمت انتها ساقه، کم رنگ تر می شود. در بالیاژ رنگ از پایین به بالا شدت می گیرد تا جاییکه به رنگ اصلی موی فرد نزدیک می شود.

بنابراین حتی پس از رشد موها نیز، تفاوت ریشه مو با بقیه قسمت ها به طرز طبیعی و هماهنگ دیده می شود. در بالیاژ موها به لایه های کوچک تری تقسیم می شود. با استفاده از دم شانه هر بخش جدا شده و به صورت رفت و برگشتی با مواد بالیاژ آغشته می شود. نیازی به هیچ وسیله دیگری نیست.

آموزش بالیاژ مو

و در حالت عادی برای اجرای بالیاژ از هیچ نوع سلفون یا حائل و جدا کننده استفاده نمی شود! و مواد خشک برای بالیاژ روی موها قرار می گیرد. در بالیاژ خطی نیز همه مواد غلیظ هستند و در برخی اوقات به تشخیص آرایشگر از چسب دکلره برای غلظت بیشتر مواد استفاده می شود.

اما برای جلوگیری از نشت مواد روی لایه های زیرین یا اطراف لازم است تا از یک حائل استفاده شود. این جدا کننده تنها در ریشه گیری و ترمیم بالیاژ خطی مورد استفاده هستند و از ابتدا نیازی به سلفون یا هر چیز دیگری نیست.

بالیاژ خطی

این تکنیک از جذاب ترین انواع بالیاژ مو محسوب می شود. مواد بلیاژ روی موهای طبیعی اعمال می وشد به گونه ای که خطوط مستقیم و ازاد در سرتاسر موها ایجاد می شود. در صورتی که بخواهید روی بالیاژ قبلی از تکنیک خطی استفاده کنید.

مواد دکلره روی خطوط قبلی دوابره اجرا می شود. در این صورت برای جداسازی لایه های مختلف نمی توان از دست ها کمک گرفت و لازم است تا برای ترمیم و ریشه گیری از سلفون و پنبه استفاده شود.