آموزش سامبره مو

آموزش سامبره مو جزو بهترین متد های در سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج به صورت مدل سامبره در ریشه ملایم تر است و هر چه به ریشه موها نزدیک تر می شود. خانم فریبا فتحی جزو بهترین مدرس های فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران بوده و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج و آموزش آمبره مو و آموزش بالیاژ مو می باشند.

سامبره در واقع یک نسخه ظریف تر و ملایم تر از آمبره در کرج است. رنگ ریشه در این روش دست نخورده باقی می ماند. و رنگ کمی روشن تر از رنگ پایه به نوک موها اضافه می شود. روند روشن شدن مو در این روش بسیار ملایم است. و یک ظرافت بسیار زیبا و دلنشینی به موها می بخشد. این روش به ویژه برای موهای کم حجم و نازک بسیار مناسب است و باعث می شود ضخیم تر و پرپشت تر به نظر برسند.

در این روش رنگ مو باید تغییر رنگ در یک شیب ملایم ایجاد شود. بنابراین، هرچه مو های شما بلند تر باشد. این تکنیک برای شما مناسب تر خواهد بود. اگر موهای کوتاهی دارید بهتر از روش های دیگر مانند آمبره استفاده کنید.

آموزشگاه رنگ مو در کرج

آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و حرفه ای آموزش ببینید.

سامبره کردن مو

بی رنگ کردن مو می تواند با روش های مختلفی مانند پودر دکلره مو، کرم روشن کننده و … انجام شود. با توجه به درجه روشنی رنگ مورد نظر و جنس موهای مشتری، روش مناسب برای بی رنگ کردن موها را انتخاب کنید. پس از اعمال دکلره، موها را با شامپو بشویید و خشک کنید تا برای استفاده از تونر آماده شود.

بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند رنگ طبیعی موهای خود را حفظ کنند. اما برخی دیگر، به ویژه خانم هایی که می خواهند موهای سفید خود را بپوشانند، دوست دارند ریشه موهای خود را رنگ کنند. برای این مشتریان، دومین قدم انتخاب رنگ پایه مو و رنگ کردن ریشه است. باید سایه میانی موها را ایجاد کنید.

این قسمت باید کمی روشن تر از رنگ زمینه و تیره تر از رنگ نوک موها باشد. رنگ را از میانه مو به سمت انتها روی مو بمالید، اما انتهای مو را رنگ نکنید. اگر رنگ به انتهای مو خورد، آن را پاک کنید. در نهایت، روشن ترین سایه مورد نظر خود را به تمام انتهای مو بزنید. این رنگ باید ۲ درجه روشن تر از رنگ ریشه و فقط کمی روشن تر از سایه میانی باشد.

پس از اینکه مدت زمان لازم را مکث کردید، موهایتان را بشویید و با سشوار خشک کنید. براشینگ مو می توانید جلوه رنگ موهای جدید شما را بسیار بیشتر کند. برای مراقبت از مو و حفظ لطافت و درخشش آن، بهتر است بعد از شستشوی موهایتان از کاندیشنر مو و ماسک مو استفاده کنید.

آموزش سامبره مو

روش مراقبت از موی سامبره

مرطوب کننده بسیار مهم است. موها در طی فرآیند سفید کردن، مقدار زیادی آب و پروتئین از دست می‌ دهند. مرطوب کردن عمیق هفتگی با ماسک های درمانی بسیار مهم است. این کار رطوبت و کراتین مو های شما را تامین می کند. و از شکنندگی مو هایتان بر اثر دکلره جلوگیری می کند.

سالن زیبایی فریبا فتحی

برای رنگ کردن مو های زیبایتان در هرمنطقه ای که هستید  می توانید به سالن ما مراجعه کرده هم برای آموزش و هم برای رنگ کردن مو های زیبایتان بدون هیچ گونه آسیبی به ریشه و ساقه مو هایتان. سالن واقع در سالن زیبایی در گوهردشت و یا سالن زیبایی در عظیمیه کرج نیز می باشد. که دسترسی به آن ها را برای مشتریان عزیز کرجی ما بسیار آسان می باشد.