آموزش لایت مو

آموزش لایت مو در سالن زیبایی فریبا فتحی بسیار پر طرفدار بوده و افراد زیادی برای آموزش این تکنیک جذاب و پر طرفدار به سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی مراجعه می کنند. و به صورت اصولی این تکنیک را می آموزند. خانم فتحی یکی از مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران مانند آموزش آمبره مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش هایلایت مو می باشند.

مو، حالت و رنگ آن به عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان زیبایی صورت، نقش بسزایی در جذابیت چهره‌ی ما دارد. در سال‌های اخیر وجود رنگ‌های مختلف مو و استفاده از انواع لایت رنگ مو به کمک موادی مثل دکلره، این جذابیت را چندین برابر کرده است.

تکنیک لایت مو و هایلایت به معنای ایجاد رگه ها و لایه های روشن لا به لای موهای تیره ی شما هست که جلوه زیبایی به موهایتان می دهد. این سبک رنگ مو برای اولین بار توسط یک آرایشگر فرانسوی طراحی و بعد در سراسر دنیا مد شد. امروزه مدل های مختلفی از لایت مو بین خانم ها و آقایان دیده می شود که بسیار رایج شده و ترند شده است.

رنگ هایلایت مو

هایلایت به معنای ایجاد رگه ها و لایه های روشن لا به لای مو های تیره هست که جلوه زیبایی به موها می دهد . این روش که شباهت زیادی به مش دارد. نسبت به روش های دیگه رنگ مو ، متنوع تر و پرطرفدار تر هست. در هایلایت تارهای مو به وسیله کلاه مش یا فویل (یا همان ورقه های آلومینیومی) به دسته های جداگانه تقسیم می شوند. و با رنگ های نزدیک به رنگ طبیعی یا رنگ پایه مو (معمولا با اختلاف ۲ تا ۳ درجه) رنگ می شوند.

جلوگیری از آسیب دیدن موها در کرج

از ترکیب و به کار بردن روش‌ های متفاوت برای ساخت ترکیب رنگ مو، مدل‌ های مختلفی از لایت‌ های رنگ مو ایجاد می‌ شود. که با استفاده از هر کدام می‌ توانید زیبایی منحصر به فردی به مو ها و چهره خود ببخشید. لایت مو سبک‌ ها، رنگ‌ ها و تکنیک‌ های متفاوتی دارد. هر یک از لایت‌ ها ویژگی‌ های خاص و منحصر به فرد خود را دارد.

تفاوت لایت و لولایت

لایت نوعی رنگ آمیزی مو به صورت تکه ای است و بخش هایی از مو رنگ می شود. در این روش مو رنگ و ابعاد جدید و طبیعی تری می گیرد. هایلایت و لولایت دو نوع لایت مو هستند.

معمولا هایلایت بر روی مو هایی با زمینه تیره و لولایت روی مو هایی با زمینه روشن انجام می شود. در هر دو روش موها عمق می گیرند. لولایت مو ها را حجیم تر و هایلایت مو ها را براق تر نشان می دهد.

سالن زیبایی فریبا فتحی که سالن زیبایی در گوهردشت واقع می باشد. سالن زیبایی فریبا فتحی جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد.