آموزش رنگ مو

آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و حرفه ای آموزش ببینید.

رنگ کردن مو ها سبب زیباتر شدن چهره می شود از این رو بسیاری از خانم ها برای اینکه در چهره خود تغییر ایجاد نمایند و چهره خود را زیباتر از قبل کنند به رنگ کردن موهای خود می پردازند. در این روزها که حسابی هزینه زندگی بالا رفته است بسیاری از خانم ها به جای رفتن به آرایشگاه برای رنگ نمودن موهای خود ، در خانه اقدام به این کار می کنند.

از نمونه تکنیک های آموزش رنگ مو:

مش مو

مش کردن یک روش رنگ کردن مو ها به شمار می آید. که در آن رنگ پس زمینه مو با تارهای رنگ شده جدید در تضاد هستند. و این ترکیب رنگ می تواند ظاهر مناسبی را به چهره ببخشد. مش کردن اکثرا در بانوان و گاها در آقایان مشاهده می شود. برای مش کردن موها نیاز به دکلره و اکسیدان و رنگ مورد نیاز است. این روش نیاز به تخصص و مهارت دارد. لذا اغلب در ارایشگاه ها انجام می شود. که به مو ها به دلیل کم تجربه بودن، آسیبی وارد نشود.

هایلایت مو

هایلایت به معنای ایجاد رگه ها و لایه های روشن لا به لای مو های تیره هست که جلوه زیبایی به موها می دهد . این روش که شباهت زیادی به مش دارد. نسبت به روش های دیگه رنگ مو ، متنوع تر و پرطرفدار تر هست. در هایلایت تارهای مو به وسیله کلاه مش یا فویل (یا همان ورقه های آلومینیومی) به دسته های جداگانه تقسیم می شوند. و با رنگ های نزدیک به رنگ طبیعی یا رنگ پایه مو (معمولا با اختلاف ۲ تا ۳ درجه) رنگ می شوند.

آموزش آمبره مو

سامبره مو

بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند رنگ طبیعی موهای خود را حفظ کنند. اما برخی دیگر، به ویژه خانم هایی که می خواهند موهای سفید خود را بپوشانند، دوست دارند ریشه موهای خود را رنگ کنند. برای این مشتریان، دومین قدم انتخاب رنگ پایه مو و رنگ کردن ریشه است. باید سایه میانی موها را ایجاد کنید.

این قسمت باید کمی روشن تر از رنگ زمینه و تیره تر از رنگ نوک موها باشد. رنگ را از میانه مو به سمت انتها روی مو بمالید، اما انتهای مو را رنگ نکنید. اگر رنگ به انتهای مو خورد، آن را پاک کنید. در نهایت، روشن ترین سایه مورد نظر خود را به تمام انتهای مو بزنید. این رنگ باید ۲ درجه روشن تر از رنگ ریشه و فقط کمی روشن تر از سایه میانی باشد.

بالیاژ مو

بالیاژ یا بلیاژ تکنیک ایجاد سایه روشن در روی رنگ موی اصلی فرد است. این استایل به نوعی شبیه یک تابلوی نقاشی هنرمندانه است! که آرایشگر با توجه به جنس و حالت مو و رنگ چهره، سایه روشن ها را به کار می برد. این تکنیک نیاز به ابزار خاصی ندارد و معمولا این دستان هنرمند آرایشگر است که بازی رنگ ها بر بوم نقاشی گیسوان را کنترل می کند.

همچنین رنگ ها پرتر و ضخیم تر می شوند. از نظر تناژ رنگی، بیشترین میزان روشن شدن موها در قسمت انتهای ساقه مو دیده می شود. و در هر بخش مو به طور یکسان، رنگ اشباع شده است. سالن زیبایی فریبا فتحی که سالن زیبایی در گوهردشت واقع می باشد. سالن زیبایی فریبا فتحی جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد.