آموزشگاه رنگ مو در کرج

آموزشگاه رنگ مو در کرج و آموزش رنگ مو در آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و حرفه ای آموزش ببینید.

رنگ کردن مو ها سبب زیباتر شدن چهره می شود از این رو بسیاری از خانم ها برای اینکه در چهره خود تغییر ایجاد نمایند. و چهره خود را زیباتر از قبل کنند به رنگ کردن موهای خود می پردازند. در این روزها که حسابی هزینه زندگی بالا رفته است بسیاری از خانم ها به جای رفتن به آرایشگاه برای رنگ نمودن موهای خود ، در خانه اقدام به این کار می کنند. برخی رنگ مو ها مانند:

شد. هر چند آمبره به رنگ مویی گفته می‌ شود. که از بالا تیره و پایین آن روشن است اما آمبره معکوس هم در دنیای آرایشگری وجود دارد. هنرجو های عزیزی که در دوره های آموزشی خانم فریبا فتحی شرکت می کنند در آینده ای نزدیک می توانند به عنوان یکی از رنگ کار های عالی و نامی کرج شناخته شوند.

بالیاژ خطی

این تکنیک از جذاب ترین انواع بالیاژ مو محسوب می شود. مواد بلیاژ روی موهای طبیعی اعمال می شود به گونه ای که خطوط مستقیم و ازاد در سرتاسر موها ایجاد می شود. در صورتی که بخواهید روی بالیاژ قبلی از تکنیک خطی استفاده کنید مواد دکلره روی خطوط قبلی دوابره اجرا می شود. در این صورت برای جداسازی لایه های مختلف نمی توان از دست ها کمک گرفت و لازم است تا برای ترمیم و ریشه گیری از سلفون و پنبه استفاده شود.

و در حالت عادی برای اجرای بالیاژ از هیچ نوع سلفون یا حائل و جدا کننده استفاده نمی شود! و مواد خشک برای بالیاژ روی موها قرار می گیرد. در بالیاژ خطی نیز همه مواد غلیظ هستند و در برخی اوقات به تشخیص آرایشگر از چسب دکلره برای غلظت بیشتر مواد استفاده می شود. اما برای جلوگیری از نشت مواد روی لایه های زیرین یا اطراف لازم است تا از یک حائل استفاده شود. این جدا کننده تنها در ریشه گیری و ترمیم بالیاژ خطی مورد استفاده هستند و از ابتدا نیازی به سلفون یا هر چیز دیگری نیست.

آمبره مو

در آمبره مو بالای موها تیره و پایین موها روشن‌تر می‌شود و در کل می‌توان گفت که موها ظاهری دورنگ پیدا می‌کنند. برای آن که قسمت پایینی موها روشن شود لازم است که آن را دکلره یا بی ‌رنگ کنید و بعد رنگ موی دلخواهتان را روی موهای دکلره شده اجرا کنید.
آمبره یک لغت فرانسوی است که معنی آن “رنگی که سایه دار شده و مدرج است” می‌ با

انواع مش مو در کرج

سامبره مو

تکنیک سامبره مو ، سامبره در واقع یک نسخه ظریف تر و ملایم تر از آمبره در کرج است. رنگ ریشه در این روش دست نخورده باقی می ماند. و رنگ کمی روشن تر از رنگ پایه به نوک موها اضافه می شود. روند روشن شدن مو در این روش بسیار ملایم است. و یک ظرافت بسیار زیبا و دلنشینی به موها می بخشد. این روش به ویژه برای موهای کم حجم و نازک بسیار مناسب است و باعث می شود ضخیم تر و پرپشت تر به نظر برسند.

سالن زیبایی فریبا فتحی که سالن زیبایی در گوهردشت واقع می باشد. سالن زیبایی فریبا فتحی جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد. و همچنین دارای محیطی آرام و زیبا می باشد. و دارای پرسنلی با تجربه در تمامی لاین های آرایشی و زیبایی می باشد.