آموزش رنگ موی فانتزی

آموزش رنگ موی فانتزی در آموزشگاه رنگ مو در کرج و آکادمی سالن زیبایی در کرج فریبا فتحی که یکی از بهترین مدرسان فنی حرفه ای در زمینه رنگ مو در کرج و تهران می باشد. می توانید بهترین تکنیک ها را از جمله آموزش آمبره مو ، آموزش بالیاژ مو ، آموزش سامبره مو ، آموزش هایلایت مو ، آموزش مش مو ، آموزش لایت مو و … را به خوبی و حرفه ای آموزش ببینید.

رنگ های فانتزی گستره بسیار متنوعی دارند و به قدری جذاب هستند که عده ای حتی می توانند عاشق استفاده از آن ها باشند! شاید استفاده از این رنگ مو ها به طور مداوم در زندگی روزمره چندان عادی نباشد، اما بدون شک می تواند ظاهر ما را دستخوش تغییراتی کند. و چهره ی آدم را بسیار شاداب و سرزنده نگه دارد.

رنگ فانتزی

رنگ مو فانتزی از دسته رنگ های شاد و جذاب است که بسیاری از دختران جوان به آن علاقه دارند و بوسیله آن می توانند ظاهر و استایل متفاوتی برای خود ایجاد کنند. و رنگ کردن مو به طور کلی از کارهای مورد علاقه خانم ها در هر سن و سالی است. همچنین رنگ مو سال هاست که برای آرایش موهای زنان و مردان استفاده می شود.

اما رنگ های فانتزی در چند سال اخیر به بازار عرضه شده و طرفداران بسیاری را در میان قشر جوان به دست آورده اند. رنگ های قرمز، آبی، سبز، صورتی، بنفش و … از زیبا ترین و پرطرفدار ترین رنگ های فانتزی هستند. که این روز ها ترند شده و بسیار استفاده می شوند.

نحوه مراقبت از موهای فانتزی رنگ شده:

  • با آب خیلی داغ موها را نشویید
  • موهایتان را هر روز نشویید
  • از سشوار و اتوی مو کمتر استفاده کنید
  • موها در معرض آفتاب نباشند
  • شامپوهای دارای امونیاک استفاده نکنید
آموزش رنگ موی فانتزی

رنگ مو دنیای بی انتهایی دارد. به این معنی که می توان انواع رنگ ها را با هم ترکیب کرده و رنگ های  و خاصی را به وجود آورد. از جمله رنگ های فانتزی که می توانند به صورت رنگ یکدست، هایلایت مو، آمبره، بالیاژ و … روی مو ها استفاده شوند.

شما نمی توانید بدون آگاهی از چرخه رنگ و شناخت تناژهای گرم و سرد، چند رنگ را با هم ترکیب کنید و نتیجه مورد نظر خود را بدست آورید.  اما با کمک دوره های آموزش رنگ مو سالن خانم فریبا فتحی می توانید بهترین ترکیب رنگ ها را به دست آورید. سالن زیبایی فریبا فتحی که سالن زیبایی در گوهردشت واقع می باشد. سالن زیبایی فریبا فتحی جزو بهترین مرکز رنگ مو در کرج و مرکز تخصصی رنگ مو در کرج می باشد.